Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociakadémiaról kidobnak, ha...

Fociakadémiaról kidobnak, ha kiderül, hogy az LMBTQ-közösség tagja vagyok?

Figyelt kérdés

Elég jól focizom, egy fociakadémia felkeresett, hogy szeretnék megnézni, hogy játszom, mert az eredményeim alapján érdeklődnek irántam.


Viszont én meleg vagyok és tudom, hogy a szurkolók nagy része nagyon homofób, szóval nem tudom, lehet-e így jövőm ebben?



2021. okt. 29. 21:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem titkold! (Ugyanez, ha cigány vagy, de fehér.)
2021. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kaname90 válasza:
98%
Szerintem csak a megfelelő embereknek mond el akikkel készen állsz erről beszélni, viszont sose váltott meg senkiert és semmiért
2021. okt. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kaname90 válasza:
78%
Valtozz**
2021. okt. 30. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Eddig csak 8 profi futballista ismerte el hogy meleg (tudtommal) abbol egy ongyilkos is lett mert piszkaltak miatta.

Bocsi hogy igy felhozom ezt de a te helyzetedben sztem fontos tudni.

2021. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos valószínű, hogy itt nem lenne jövőd melegként, de változik a világ. Ha esetleg sikerülne nyugatra igazolnod később, ott más lenne a helyzet. Te tudod, hogy mi a legjobb neked...
2021. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, ha nem írod ki a futball mezre, egyhamar nemigen kerül napvilágra, hogy meleg vagy, mert azt a részét - amiből egyértelműen kiderülhetne - minden épelméjű ember a négy fal között csinálja. Feltételezem, a labdakezeléseden és a lábtechnikádon se látszik meg a szexuális irányultságod. Az lehet, hogy a szurkolók nagy része homofób, de óriási szerencsére nem ők döntik el egy-egy csapat összeállítását és hogy kik lépnek pályára a meccsen akár kezdő-, akár cserejátékosként.

Hajrá!!! :)

2021. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

"minden épelméjű ember a négy fal között csinálja."


Tudom hogy jo szandekkal irtad a kommented, de ez igy nem igazan helytallo. Akkor pl. Messi meg Cristiano Ronaldo sem "epelmeju" mert neha nyilvanosan mutatkoznak a felesegukkel?

Egy normalis vilagban ki lehetne jelenteni hogy valaki meleg es kesz tema lezarva. Mi van ha csapattarsak kerdezoskodnek az illeto szeremi eleterol? Jobb ha hazudik?

2021. nov. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves #7-es válaszoló!

Tényleg jó szándékkal írtam a ˛#6-os hozzászólásomat. Nem érzem jól magam, ha - értelmezésem szerint - pontos mondatokba fogalmazott gondolataimat magyarról magyarabbra kell fordítanom vagy ha ez ügyben vitába kell bocsátkoznom valakivel. Nem is akarok erről vitatkozni, de egyszerűen nem tisztességes az egész mondatból az utolsó nyolc szót kiragadva példálózni, mert a szöveg erdeti kontextusában teljesen mást jelentett. Arra utalt, hogy magát az aktust - amiből egyértelműen kiderülhetne a szexuális orientáció - azért legtöbben a négy fal között csinálják. Még Messi és Ronaldo is. (Éppen ezért ha történetesen nem a feleségükkel, hanem például Arturo és José társaságában mutatkoznak nyilvánosan, senki nem gondolná ebből, hogy férfiakhoz vonzódnak szexuálisan.)

Abban természetesen igazat adok neked, hogy ha normális világban élnénk, nem lenne gond, hogy meleg vagy hideg ez vagy az a focista. Leginkább nem is kellene beszélni róla, mert ez a magánügye.

Ha valaha engem kérdeztek a szerelmi életemről, sose hazudtam, de nem is vertem nagydobra. (Meleg vagyok.) Egyébként az aktuális párommal mindig egyértelművé tettük a környezetünk számára, hogy mi a szitu, és - tapasztalatból tudom - lehet ezt olyan természetességgel csinálni és megélni, hogy mások számára is természetes legyen. Jó lenne olyan világban élni, hogy sose kelljen hazudni!

Nyomok egy zöld "hasznossági jelzést" a válaszod alatt.

2021. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy mivel kollégiumba kéne költöznöm, így nagyon belelátnának a magánéletembe a többiek.
2021. nov. 1. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mozdulsz rá valamelyikükre addig csak nem fognak problémázni miatta. Amelyik mégis azt meg "töröld jól szájon" egy jól megfogalmazott érveléssel. :)
2021. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!