Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Fradit miért nyomja ennyire...

A Fradit miért nyomja ennyire a média?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tetszik nekik annyira egy közép szintű csapaton. Ráadásul Nb2-ben is eléggé megszenvedtek. Jó most tudom, hogy nagy múlt, de ez jelenleg kit érdekel. Az egy teljesen más csapat volt. Itt van pl. a Debrecen, vagy az ETO. Szerintem jelenleg inkább velük kéne többet foglalkozni.
2010. szept. 4. 16:46
 1/10 anonim válasza:
pénz
2010. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Fradinak van tudtommal a legnagyobb szurkolótábora. A Fradi múltja nem elhanyagolható, hiszen a magyar foci is inkább a múltból él. Ha 50 évvel ezelőtt is ilyen szinten lett volna a labdarúgás, nem lenne ma ilyen népszerű.
2010. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom fontos a múlt de pl. a Vácnak is nagy múltja és semmit nem foglalkoznak vele. Ha meg a múltból élnek akkor csináljanak egy külön tv csatornát a Fradikának és mutogassák a régi meccseiket. A szurkolói meg szerintem inkább süllyesztik a klubbot.
2010. szept. 4. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A média is olyan csapatot fog mutatni akire igény van. Más csapatra nincs ekkora igény Magyarországon. Nekik az az érdekük, hogy több pénzt kapjanak azért amit mutatnak, így természetesen nem a Debrecent vagy a Győrt fogják mutatni, hanem a Fradit, mert az sokkal több embert érdekel.


"A szurkolói meg szerintem inkább süllyesztik a klubbot" --> Ez az egyik legnagyobb baromság amit hallottam...

2010. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mar nem is magyar tulajdon. Mar a Fradit is eladtak, mint minden mast.
2010. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szurkolókkal kapcsolatosan arra gondoltam, hogy én miattuk nézem le a Fradit. Szerintem az nem emberi magatartás, hogy saját csapatuk szurkolóikat(ilyen a világon nincs), játékosait verik, rongálnak mindent ami az utukba kerül stb.
2010. szept. 4. 17:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon sok ember, család a szurkolói miatt nem megy ki a Fradi meccseire, akik lehet még több pénzt is hoznának.
2010. szept. 4. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
A sport mamar nem sport, hanem penz. Allati tulajdonossagokat hoz ki felnott emberkbol.
2010. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ember milyen ETO? Láttad a legutóbbi FTC-Győr meccset? 3:0-ra nyertünk. Az lehet hogy régebben volt NB2-ben is a csapat, de most igen is jó a Ferencváros. Ja és pontosan nagy múltja van!! Meg lehet nézni egy meccset. A Vidi sem bírta megverni a Fradit tavaly mégis benne volt az első 3-ba. Nem ártana leülni és megnézni egy meccset. Más véleménnyel lennél a csapatról az biztos. Csak mellékesen azt is megjegyzem, hogy a Fradinak van a legnagyobb szurkoló tábora a magyar fociban.. és miért? Mert megérdemlik!!


16/L

2010. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a fradika-ETO meccsről te inkább ne nyilatkozzál. Az a meccs úgy le volt adva, hogy szinte már kabaré feelingje volt.
2010. szept. 11. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!