Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek, ha félek mások...

Mit tegyek, ha félek mások véleményétől?

Figyelt kérdés
Vegyünk egy konkrét példát. Nem vagyok annyira sovány és csinos, de szívesen járnék röplabdára. Eléggé tartok attól, hogy az ottani karcsú lányok, ha bénázok (márpedig fogok) rögtön röhögni kezdenek és csúfolnak/nem szeretnének a csapatukba...Mit tehetnék?
2021. nov. 18. 18:11
A kérdező szavazást indított:
sport
röplabda
masok
8 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
uhmmmm, én nem akartam szavazást indítani, bocsánat :(
2021. nov. 18. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!



Még iskolás vagy, ugye?

Nem biztos, hogy csúfolódni fognak, lehet hogy normálisak. Ha mégis, akkor próbálj meg nem foglalkozni velük, az edzésre koncentrálj, a teljesítményed javítására. Zárd ki a külvilágot, hidd el ha figyelmen kívül hagyod a szurkálódásaikat, előbb-utóbb megunják és abbahagyják.

Hatalmas önuralom kell ehhez, nehéz dolog, de legyél erős, menni fog!

2021. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, még sulis vagyok...Egyébként köszönöm, igazad van, nem rájuk kell figyelnem :)
2021. nov. 19. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!