Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Magyar labdarúgó-válogatottn...

A Magyar labdarúgó-válogatottnak melyik idegenbeli vb-selejtezőmeccsét tartjátok nagyobb bravúrnak?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, e két meccs után főleg fájó az albánok elleni oda-vissza vereség, még akkor is, ha már Olaszországnak is volt pár éve selejtezőben döntetlen ellenük hazai pályán.

2021. nov. 19. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Az 1-1-es döntetlent Londonban.
A 2-1-es győzelmet Varsóban.
Mindkettőt.
15 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
jót röhögtem mikor kikaptak az albánoktól
2021. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az Anglia elleni X
2021. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Nem tudom egyiket sem igazi bravúrnak tartani. Mindkét meccs olyan volt, ahol az ellenfélnek kb mindegy volt az eredmény, csak legyen meg a meccs. Persze szép eredmények, meg végülis nem volt rossz a játék egyik meccsen sem, de...
2021. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
ha lengyeles meccsen lewandowski jatszott volna akkor biztos hogy elveszitjuk, latszott hogy ő a befejező emberük és kulcsember a támadásoknál, most meg kb nem volt ki befejezze őket
2021. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
36%
ha az egyik magyar játékos meg shaw nem ugrik össze az angliai meccsen, akkor szerintem anglia 1-0 vagy 2-0-ára engedték volna a meccset, mert maximum csak 1-2-szer kerültünk olyan helyzetbe közel az angol kapuhoz, hogy helyzetünk legyen.
2021. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
36%
*vagyis ha shaw lába nem találja él nego fejét
2021. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Az andorrait mert legutóbb ott kikaptak.
2021. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

"Az andorrait mert legutóbb ott kikaptak."


Hát barátom... ha hallgattál volna is bölcsebb maradtál volna, mint így, hogy megnyilvánultál. A célzást értjük, ám a tudatlanságod mellett nem lehet elmenni szó nélkül. Valóban volt, hogy kikaptunk Andorrától egy idegenbeli meccsen, és még véletlen az is VB selejtező volt. Mégpedig 2017-ben. Valóban nagyon szégyenteljes eredmény volt. Ám a legutóbbi Andorra-Magyarország meccset 2021.03.31-én játszottuk, és 4-1 arányban mi nyertük meg. Csak hogy legközelebb ne csinálj komplett idiótát magadból.

2021. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

#8

Mi is a problémád? Az idei 4-1es győzelemre utaltam hogy az volt a legnagyobb bravúr, mert az előző VB selejtezőn gólt se bírtak rúgni Andorrában. Inkább ne okoskodj ha egy mondatot sem tudsz értelmezni.

2021. nov. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%
#9: Akkor tanulj meg érthetően megfogalmazni egy mondatot. Ahogy leírtad - lehet, hogy te másra gondoltál - de az jön le, hogy fogalmad sincs, hogy melyik bolygón élsz.
2021. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!