Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Holnapi napon lesz a Bayern...

Holnapi napon lesz a Bayern München vs dinamo kijev Bajnokok ligája mérkőzés. TippMixen ugy tettem meg, hogy Bayern München hendikep 2-0 Azaz a dinamonak van két gólelonye és a Bayern München nyer, de sok jatekos hianyzik a nemeteknel!?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez így jöhet?

2021. nov. 22. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már megtetted, nem mindegy, hogy ki mit gondol?:) Ez előtte lett volna érdekes.
2021. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát sok szerencsét hozzá de nem sok reményt látok erre.


Szerintem ha a Kijevnek sikerül kétgólos előnybe kerülni, amire alapból kevés esély van akkor azt a meccset le is hozzák.


A tavalyi vagy tavalyelőtti Bayern még 3 gólos hátrányból is fordított, idei már nem igazán képes erre. Attól függ milyen napjuk lesz.

2021. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

2/2 anonim ***** válasza:


"Szerintem ha a Kijevnek sikerül kétgólos előnybe kerülni, amire alapból kevés esély van akkor azt a meccset le is hozzák."


??

Úgy érzem a hendi piac jelentésével nem vagy tisztában

2021. nov. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen két gólos előnyről vakerálsz? :D
2021. nov. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!