Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 éves lány vagyok és szeretn...

16 éves lány vagyok és szeretnék elkezdeni kosarazni, van valaki aki szívesen tanítana engem?

Figyelt kérdés
11eves korom óta szerettem volna elkezdeni de szívbeteg voltam így nem lehetett, tavaly tavasszal meggyógyítottak, és nagyon nagyon nagyon szeretnék kosarazni, de attól felek h túl öreg lennék a helyi kosaras klubba mert ott csupa 10 12 éves van a kezdők között plusz én csak 170 cm vagyok :( és így elkezdeni nulláról szeretném ha lehet. Érdi vagyok.

#sportolás #szívbetegség #Kosárlabda, Sport #16 éves, Lány #Edzés, Tanulás #Kosárlabdaaa
2021. nov. 24. 09:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és kulterre milyen kosárlabdát vegyek?
2021. nov. 24. 09:22
 2/2 anonim ***** válasza:
170 centi lányoknál egész jónak számít. Amúgy hívd fel őket nyugodtan, pár edzés alatt simán meglehet tanulni jól dobzni, cselezni, stb
2021. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!