Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a fogadásokról? Bajnokok Ligája győztese: Real Madrid 18.00x odds Európaliga győztese: Sevilla 11.00x Serie A győztese: Inter 2.00

Figyelt kérdés
A BL-ben még a Bayernben gondolkodtam, de rájuk csak ötszörös pénzt fizetnének.

2021. dec. 11. 20:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Serie A az oké, a Milan meg a Napoli ki fognak pukkanni a rossz cserepadjuk miatt


Én a BL-ben a Liverpoolt érzem, de nekik sincs jó kispadjuk szóval egy seruleshullam betehet nekik. De a Real is jól össze van rakva.


EL Sevilla vagy Dortmund

2021. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
en bayernre tippelnék blre
2021. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Egy-egy tízessel megjátszom a Real Madridot meg a Sevillát. Poén lesz, ha a holnap a sorsolásnál a Real már rögtön a nyolcaddöntőben a PSG-t vagy a Chelsea-t kapja, a Sevilla meg esetleg a Dortmundot. :)

2021. dec. 12. 14:50
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
A Realt szerintem a három top angol bármelyike kiverné. Egyébként hosszútávú fogadásokat nem így kell kötni. Fogadj legalább kettő esélyesre, aztán a végén be tudod magad úgy biztosítani, hogy mindenképpen nyerj. Már ha nem esnek ki a nyolcaddöntőben.
2021. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Gondolkodtam azon, hogy a Bayernre is tehettem volna egy húszast, amikor még 5.00 volt rájuk az odds, de úgy voltam/vagyok vele, hogy kitartok az első tippem mellett, ugyanis egy esetleges Bayern győzelem így ,,csak" 70.000-et hozna, annyit meg lehet nyerni egy meccsen is, ha egy 1.70-es oddsszot meglovagolok 100.000-rel. Szerintem a végső győztesre való fogadásnál a lényeg az, hogy az ember nagyot kaszáljon, és mint azt az előbb felvázoltam, a B opció ezt nem teljesítené.

2021. dec. 13. 20:59
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Én azt gondolom, hogy a végső fogadásnál a bizonytalan nagy profit helyett fontosabb a valamivel kisebb, de biztosabb profit.
2021. dec. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nyertem. :))) A Real Madrid hozta a 180.000-et. :)
2022. máj. 31. 19:53
 8/26 anonim ***** válasza:
grat:D Szelvényt mutatsz?
2022. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Mondjuk az egyenes kieséses szakasz minden meccsén ordas nagy mákkal jutottak tovább.
2022. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. :) Az Unibeten raktam meg, nem tipomixen, max. képernyőfotót tudnék mutatni, de elhiheted, hogy egy tízesért valóban megjátszottam. :)


A következő BL szezont illetően most perpill nincs határozott tippem, hogy kire kéne egy kis pénzt tenni, mint végső győztesre. Talán érdemesebb megint megvárni, hogy lemenjenek a csoportküzdelmek, azoknak a meccseknek úgysincs jelentősége a kieséses szakaszban. De persze elgondolkodtam, hogy melyik három csapat közül kerülhet ki a bajnok.

Az olaszokat én kapásból kilőném, Serie A-s csapatra fogadni valóban pénzkidobás.


- Chelsea: Egynyári csapat volt.

- Manchester United: Van C. Ronaldo, mögötte meg a nagy semmi.

- Liverpool: Erősen túlértékelt.

- Paris Saint-Germain: Jó vicc.

- Atletico Madrid: Felejtős.

- Bayern München: Szar az edző.


Így végül marad a Manchester City, Barcelona, Real Madrid hármas. Ha a Madridnál a nyáron megfiatalítanák a középpályát, akkor bőven esélyesek lennének a címvédésre, mert a többi poszton mondhatni, rendben vannak. A Barcelonánál nálam az a kérdés, hogy mit tudnak kezdeni a felállt védelem ellen, mert ezzel idén voltak problémáik, különösen a Frankfurt ellen.


Na mindegy, majd fél év múlva kiemelem ezt a kérdést, hogy kire tippeltem. :)

2022. jún. 5. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!