Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hová fog igazol Haaland?

Hová fog igazol Haaland?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Real Madrid
Barcelona
Manchester City
14 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
igazolni*
2022. jan. 5. 14:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Barcelona szerintem nincs olyan anyagi helyzetben, hogy meg tudja engedni magának az Mbappé után talán a második legnagyobb potenciállal rendelkező csatárt.


A Real Madrid szerintem a legjobbat szeretné, nem a második legjobbat:)


Ebből a háromból amit írtál szerintem a City a legesélyesebb, nagyon régóta klasszikus befejező csatár nélkül játszanak, és már tavaly nyáron is szerettek volna egy nagy dögöt (nevezetesen Harry Kane-t) igazolni előre.

2022. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Köszi a választ. Igen a Barcanak nem tudom lenne e fedezete rá, pedig jó lenne talán ha letudnák igazolni nyáron, de most pl. Moratával akarnak erősíteni hát nem tudom..


Igen bár olvastam híreket hogy nem csak Mbappét hanem Haalandot is akarja Perez. Meg erről is sok hír jött.


De elég esélyes lehet akkor a City is amiket írtál. Meg talán Bayern?

2022. jan. 5. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Felcsút
2022. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Barcelonanak most apró pénzért fiatalokat kellene vásárolnia és önerőből kinevelni őket.


Más esélyük nem nagyon van.

2022. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Haaland sajtóhírek alapján nem akar menni a PL-be, meg ugyanúgy sajtóhír, hogy a Real-t sem kedveli igazán (plusz elvileg azt is mondta, hogy a spanyolokhoz megy). Nyilván ezeknek fele sem igaz, de bármi lehetséges még nyárig.

A Real ha tényleg viszi Mbappét, akkor lehet Haaland sem akar majd második számú lenni, mint sztárcsatár, meg alapból is kérdés mennyit padozna Benzema mögött. A City, ahogy fentebb is írták keres 9-est. A Barca meg ha valahogy addig a CVC összejön, meg még talán mezszponzort is most keresnek lehet pénze (meg Dembele és páran lehet távoznak), plusz ott meghatározó ember lehet majd, aki húzza a csapatot és fixen játszana is, amikkel esélyes lehet díjakra akár.

De ha reálisan nézem lehet Mbappé marad a PSG-ben, Haaland meg megy a Real-ba.

2022. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Össze-vissza beszélnek mindenről


Néhány, egymásnak teljesen ellentmondó tény:


December végén még arról szóltak a hírek kifejezetten megbízható újságíróktól, hogy a PSG a favorit a Man City előtt.


2-3 héttel később a PSG már konkrétan nincs megemlítve, mint lehetséges végállomás.


Haaland Angliában született, az apja a Leeds-ben és a City-ben játszott, így van kötődése Angliához, 2017-ben egy interjúban azt mondta, hogy az álma lenne PL-t nyerni a Leeds-el. Persze oda úgyse fog menni, de ettől még a Cityt is kedvelheti, az előbbi okok miatt.


Néhány napja arról vannak hírek, hogy Haaland azt mondta random embereknek, hogy Spanyolországba fog igazolni.


-Kb 3-4 napja voltak hírek arról, hogy Mbappé nem szeretné, ha Haaland is odamenne, mert "két dudás nem fér meg egy csárdában", ezért a Realnak nem ő kell, inkább Mbappé. Ezzel párhuzamosan arról szóltak a hírek, hogy Laporta, a Barca elnöke konkrétan kimondta, hogy meg fogják venni Haalandot a nyáron.

Arról is vannak hírek, hogy Haaland spanyolországban szeretne játszani, nem akar a PL-be menni.


Tegnap-ma meg már arról van hír, hogy Pereznek mindkettő kell, Mbappé is, meg Haaland is.


Ja, ráadás: Néhány napja azt olvastam, hogy Guardiola úgy döntött, a City-nek nincs szüksége csatárra, mert így is ontják a gólokat.

Erre ma azt olvasom, hogy a Citynek "fő célja" Haaland szerződtetése, PLUSZ még Harry Kane is opció maradt. Néhány napja Vlahovicról olvastam ugyanezt.


Na ha ezek alapján létezik élő ember a bolygón, aki képes lenne kikövetkeztetni, hogy akkor melyik a reális, arra nagyon-nagyon kíváncsi lennék.



Személy szerint én fizikailag képtelen vagyok felfogni, hogy miért menne ahhoz a Barcához, amelyik jelenleg egy roncs, és amelyiknek kell még 3-4 év minimum ahhoz, hogy egyáltalán bajnokesélyes legyen. Amellett, hogy maga a klub is a csőd szélén volt/van elvileg.

De arról is volt hír, hogy ő a Barcát preferálja a Real helyett, ezt sem tudom felfogni, hogy miért.



6, Mbappé megy a Realba, ez már gyakorlatilag tavaly óta tény, ráadásul Perez konkrétan szerelmes belé. Mbappé-nek a Real álmai klubja, ráadásul ő ingyen igazolható lesz, hülye lenne Perez nem lecsapni rá.


Az a helyzet, hogy van pár újságíró, akiknek mérvadó lehet a véleménye ilyen szempontból: Di Marzio, Fabrizio Romano, meg meg néhányan. Ha ők mondanak valamit erről a dologról, akkor azt komolyan lehet venni. Nem véletlen, hogy ők most hallgatnak a Haaland-dologról. Valójában SENKI nem tudja még azt sem, hogy ő személy szerint mit preferálna.

2022. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Hát végül a City lett :D Mindenkinek ment a zöld.
2022. júl. 30. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!