Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Leirnatok erosorrendben, hogy...

Leirnatok erosorrendben, hogy ferfi kosarlabdaban milyen nemzetkozi bajnoksagok, ligak vannak klubcsapatok szamara?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt vettem eszre, hogy kosarlabdaban sokkal tobb ilyen nemzetkozi megmerettetes van mint pl a fociban. Kezdve az Euroligaval, Bl stb. A neten nem talaltam semmilyen forrast, hogy pontosan hany db ilyen liga letezik, illetve milyen erosorrendben. Azt tudom hogy az Euroliga a legerosebb, az egesz origoja. Tudna errol valaki linkelni?

2022. febr. 8. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az NBA a legerősebb és mindennek a teteje
2022. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsanat, rosszul fogalmaztam. Csak es kizarolag europara gondolok, es csak a klubszinten torteno nemzetkozi ligakra, mint q bajnokok ligaja, euroliga stb.
2022. febr. 8. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!