Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki napjaink legtúlértékeltebb...

Ki napjaink legtúlértékeltebb focistája?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Cristiano Ronaldo
Lionel Messi
Neymar
Kylian Mbappé
Eden Hazard
Robert Lewandowski
Luka Modric
Erling Haaland
Szoboszlai Dominik
más
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Szoboszlai mi a retkes büdös lóf*szt keres itt de most komolyan?


A nemzetközi sajtóban közel sincs túlajnározva, és pláne nincs egy ligába emelve az általad felsorolt játékosokkal. Mégha magyar szinten túlértékelt is (amivel amúgy nem értek egyet, de tökmindegy) nemzetközi szinten egyáltalán nem számít annak.


Ezek közül Neymart mondanám, de nagy tehetség (tegnap is látszódott), csak szimplán nem azt a karriert futotta be, amit neki jósoltak.

Róla mondták, hogy a Messi-Ronaldo éra utódja lehet, erre elég nagy az esély, hogy Aranylabda nélkül fog visszavonulni, a PSG-ben Mbappé gyakorlatilag megsemmisíti az ő renoméját.


De amúgy szerintem ma a legtúlértékeltebb játékos Jorginho.

2022. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Messi. Régen jó volt, de most már csak szenved, főleg a francia ligában.

Ronaldo sem a régi, de ő még szerintem jobban tartja magát.

Hazardnak volt pár jó szezonja még a Chelseaben, aztán ennyi. Már öreg is, állandóan lesérül, tegnap sem alkotott semmi maradantót, ha kétszer nála volt a labda. Őt is túlértékeltnek mondanám, de nem olyan vészesen mint az argentin.

Lewa és Haaland zsákszámra termelik a gólokat, és habár én személy szerint nem szeretem a játékstílusukat, nem gondolnám, hogy vészesen túlértékelnék őket, mindketten emberfeletti teljesítményt nyújtanak.

Modric... Az aranylabdáját túlzásnak tartom, de egyébként kétségtelen, hogy nagyon jó focista.

Szoboszlai magyar szinten talán az, de erre azért számítani is lehetett. Elvégre a focit rengetegen szeretik itthon, tehetséges és fiatal játékoshoz pedig, aki külföldön is alkotott valamit Dzsudzsák óta nem igen volt szerencsénk... Egyébként véleményem szerint tényleg tehetséges, csak kicsit túl nagy nyomást helyezünk rá. Bár igaz, az aranycsapat óta minden ilyen tehetséges fiatalra hősként tekintünk pár villanás után(Ő lesz, aki majd megmenti a magyar focit...). Ez a hozzáállás pedig túl nagy elvárásokhoz vezet, aminknek nem biztos, hogy meg fog tudni felelni. Na majd akkor mondanám rá, hogy túlértékelt, ha ez bekövetkezne (de remélem nem fog).

Ami a mást illeti: Lukaku, Vlahovic, Rüdiger, Verner. Még őket mondanám.

2022. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gareth Bale
2022. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Martin Brathwaite...nem is értem hogy került egy Barcelona szintű csapat közelébe.
2022. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha a listádról kell választani akkor Neymar és Hazard.


Szerintem még: Lautaro Martinez, Jorginho, Joao Felix, Timo Werner, Rashfor a teljesség igénye nélkül

2022. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Jack Grealish


Borzasztó amit művel a pályán és még borzasztóbb az az összeg amit kiadtak érte. Monetáris szempontból ő nagyon túlértékelt, bár szerintem vele az a probléma, mint Szoboszlaival, hogy túl nagy a nyomás rajta és nem tud az elvárásoknak megfelelni.

2022. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

6, Szoboszlainak szerintem egyszerűen az a problémája, hogy pont egy olyan klubba került, ahol pont azon a poszton, ahol ő játszik, hemzsegnek az elképesztő tehetségek


Szoboszlai posztján ott van Nkunku, aki konkrétan vilgáklasszis teljesítményt nyújt idén, középpályásként 11 gólja és 9 gólpassza van 22 meccsen, a BL-ben 6 meccsen 7 gól 2 gólpassz (!!!), ezekkel a statisztikákkal konkrétan még egy Bayernből is kiemelkedne.

Meg mellette most már ott van a sérülésből visszatért Olmo, aki 50 milliót ér és a Barca már évek óta szemezget vele, ő is a Lipcse egyik legfontosabb játékosa, mindkettejükért sorban állnak a klubok konkrétan.

És mellettük még ott van Forsberg, aki bár nincs az előbbiek vagy akár Szoboszlai szintjén, de ettől függetlenül kb klublegendának számít, és azért ő is kap lehetőséget bőven.

Egyszerűen az a baj, hogy 4 ember van 2 posztra, és Szoboszlai posztján pont hemzsegnek a klasszisok.


A Bundesligában amúgy 19 meccsen 4 gól 5 gólpassz a mérlege 1100 perc alatt, ez szerintem egyáltalán nem számít rossz statisztikának, BL-ben is 4 meccsen 2 gólja van, szóval nem mondanám hogy rosszul játszik, csak egyszerűen nincs neki hely jelenleg ebben a Lipcsében.

Kb csak reménykedni lehet, hogy valaki elviszi Nkunkut vagy Olmot és nem pótolják valami klasszissal.

2022. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
#7 Akkor semmi remény arra, hogy ma a Sociedad ellen kezdő lesz? 🥺
2022. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezt így senki nem tudja megmondani :D


De én azt látom, hogy főleg mióta Tedesco lett az új edző, látványosan jegelve van. Ráadásul a legtöbbször 2 csatárral és 1 támadó kp-val játszanak, onnan meg Olmo kirobbanthatatlan.

A legutóbbi 5 meccsből ha jól láttam össz-vissz 1x volt kezdő

2022. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért nyomtam Messire, mert a legutóbbi aranylabdája vicc kategória. Magyarországon nagy csak a Szoboszlai hype, itthon túlértékelt csak, neki nincs helye a listán.
2022. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!