Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ezzel a két tippel nyerhetek?...

Ezzel a két tippel nyerhetek? Celta Vigo - Real Madrid (vengéd 50.000 Ft-tal 1,82 az odds a Realra), illetve Barcelona - Sevilla (hazai 100.000-rel 1,62 az odds a Barcára). Április 2-3-án lesznek ezek a meccsek.

Figyelt kérdés

A pénzt már felraktam az Unibeten, de nincs cash out lehetőség (amit nem igazán értek, hogy mi a f@szért b.uziskodnak, mikor más fogadásaimnál, ahol csak 10-et raktam, azt kivehetném...), pedig gondolkodtam, hogy azt a százezret inkább átforgatom a ma esti Juventus - Villarreal meccsre a hazaiak győzelmére 2,18-as oddson.


Amúgy az 1,82-es és az 1,62-es oddsot az ázsiai hendi -0,5 opcióknál keressétek, ha fogadnátok erre a két meccsre, mert a szimpla Real és Barca win egy hangyaf@sznyival kevesebbet ad (1,80 és 1,60).


Szóval mit gondoltok, jó tippek?



2022. márc. 16. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap hasonló összegeket buktam pedig én se a Nógrádsápra tettem. Ezt senki nem tudhatja. Ha jön jó ötlet, ha megy, akkor nem az.
2022. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindegy, majd április első hétvégéjén kiderül. Kivenni úgysem tudom a pénzem az említett cash out zárolás miatt. Remélem, nem borul a papírforma és mindkét fogadásom simán jön.
2022. márc. 16. 19:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy nyertem mindkettővel. :) A Real 2-1-re ütötte a Celtát, a Barca pedig 1-0-ra a Sevillát. :)
2022. ápr. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!