Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Karim Benzema a goat idén? ha...

Karim Benzema a goat idén? ha így folytatja megérdemli az aranylabdát?

Figyelt kérdés

#cristiano goatzema


szerintem hatványozottan meg, főleg ha közte és az egyiptomi terrorista között kell dönteni



2022. ápr. 13. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Lewa fogja megnyerni
2022. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy hogy Benz vagy Lewa, csak olyan kapja aki megérdemli, nem úgy mint 2021ben a kerti törpe
2022. ápr. 13. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ ki nyeri a BL-t

Ha Salah BL-t ÉS bajnokságot is nyer (amire azért kevés az esély), akkor ő kapja, de erre azért kevés az esély.

Mindenesetre a Pool szinte garantáltan döntős lesz, a Real meg valószínűleg (ha csak valahogy ki nem ejti őket az Atletico) a világ legjobb csapata ellen fog játszani

Ha Pool-City döntő lesz és a City nyer, akkor szerintem Benzu kapja, bár ha a Pool behúzza a bajnokságot, az árnyalhatja a képet.

Amúgy valamiért én azt érzem, hogy Benzemának jobb a PR-ja, szóval ő az esélyesebb, bár ebben valószínűleg benne van az is, hogy a kieséses szakaszban Benzema kb egyedül verte meg a világ legfelhypeoltabb PSG-jét, majd utána a Chelseat is, a Poolnak meg könnyebb meccsei voltak könnyebb ellenfelek ellen (bár az Inter ellen így is necces volt a dolog)


Lewa szerintem ezzel a BL-kieséssel kiesett a képből, hiába ontja a gólokat folyamatosan, szegénynek nagyon nagy pechje van, mert pont amikor Messi meg Ronaldo borzalmasan játszanak önmagukhoz képest és nem tudnak nekik viccaranylabdákat adni, Benzema pont akkor kezd el rohadt jól játszani (tavaly is jó volt, de idén még 1 szintet lépett), ráadásul a csapata is sikereket ér el :D

2022. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Kijelentették hogy egyéni teljesítményre adják már, nem csapatra, tehát mindegy hogy mit ért el ki a csapattal
2022. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4, Ez egyébként nem igaz, a közleményben az van, hogy ELSŐSORBAN az egyéni teljesítményt értékelik, másodsorban a csapattal elért sikereket (harmadsorban a játékos példamutató magatartását, szóval Benzema mondjuk ezt megszívta)


De ez egyébként érthető is, hiszen jelen esetben pl van 2 játékos, Benzema meg Salah, akik gólokban-gólpasszokban szinte fej-fej mellett állnak, a csapatuknak mind a ketten a húzóemberei, mindketten fontos gólokat lőnek a nagy meccseken is, most ilyenkor mi alapján adják oda valakinek a díjat, ha nem a csapataik sikerei alapján?


Annak a közleménynek inkább annyi volt a jelentősége, hogy a Jorginho-féle játékosokat, akik valahogy mindent megnyertek de nem világklasszisok és nem is játszottak kifejezetten klasszis szinten (Jorginho mindenhol alapember volt de se a válogatottban se a Chelseaben nem volt húzóember tavaly) kizárják az esélyesek közül.

2022. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!