Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Djokovic vagy Alcaraz esélyese...

Djokovic vagy Alcaraz esélyesebb a sorsolási tábla ismeretében a Rolandon?

Figyelt kérdés
Szerintem kijelenthetjük, hogy a lehető legrosszabb a tábla Djokovic számára. Nadal nagyon le fogja fárasztani (ha egyáltalán győz). Alcaraz ellenfelei között pedig senki se veszélyes rá salakon. Ráadásul sokkal fiatalabb, gyorsabban regenerálódik. Nagyon rossz ez Djokonak.

2022. máj. 21. 04:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Papírforma alapján a negyeddöntők Nadály - Djokovicc és Zverev - Alcatraz, mindkettő nehéz...
2022. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alcaraz fog győzni Garroson is
2022. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azert ne felejtsuk el hogy Alacraz egy 19 éves srác... Egy Grand Slam tornán nem hiszem hogy pl Djokovicot meg tudná még verni, már ha eljut addig. Viszont ha valakit nem szabad leírni, az Nadal.
2022. máj. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A tegnapi pengeélen táncolása után én is optimistább vagyok, de sosem lehet tudni. Nadalt nem írom le, pont miatta érzem veszélyesnek Carlost, mert szerintem Nadal vagy megveri Djokot vagy nagyon leamortizálja.
2022. máj. 26. 06:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Rafa ❤ SOHA, de SOHA nem szabad leírni ezt az embert, igazi bajnok ❤
2022. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hittem, hogy ilyen mentális romhalmaz Novak. Gondolom, ha simán bukik a vonalbíró-cirkusz után még egy címet Ausztráliával, de azt legalább nem a fő rivális kaparja össze, még megemészti valahogy a dolgot, de így már túl sok volt neki. Már nem az a játékos, aki 15-40-nél elhallgattatta a tömeget. Tsitsipasfélékkel elbánik, nagyobb nyomás alatt már összerogy, mint azt ma láttuk, de ha valami csoda folytán összeszedi magát, akkor sincsenek jó kilátásai évi két GS-t játszva, amiből az egyik RG.

Asszem kimondhatjuk, RIP Novak. Az óraügynököt talán még megelőzi, de nagybetűs sporttörténelmet már nem fog írni.

2022. jún. 1. 08:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az már a tavalyi US Open döntőben is látszott, hogy már nem az aki régen, Wimbledon még talán meg lehet neki idén, de még az sem biztos.
2022. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, most hogy lement a GS-szezon, ki mire számít jövőre? Beengedik Djocovidot Ausztráliába, és ha igen, elég lesz az egy győzelemre? Összevarrják Nadalt az orvosai még egy utolsó RG-ra? És vajon Alcaraz padawan fogja végül megvédeni Rafa GS-rekordját Novaxx-tól?

Én egyvalamiben vagyok csak biztos: Nadalnak vége van. Idén kifacsart ugyan 2 búcsúslamet a szétgyalázott recsegő-ropogó testéből, de ennyi volt, isten nyugosztalja. Megtiszteltetés volt neki drukkolni 15 éven át.

2022. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En azt olvastam, hogy Djokot idén beengedik, de aztán majd kiderül. Az, hogy mennyire lesz versenyképes, az más kérdés, szerintem ha Alcaraz továbbra is motivált marad és éhes a sikerre, akkor őt nagyon nehéz lesz megverni az összes slamen, talán Wimbledont kivéve, ott még egyenlőre nem mutatott sokat. Viszont én Nadalt nem semmiképp nem írnám le,az év elején is leírták már, aztán lám, még a naptári slam is meglehetett volna akár neki. Egy Garrosra mindenképp jó lehet, ha egészséges marad.
2022. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A "ha egészséges marad" elég nagy "ha" egy olyan ember esetében, aki egyetlen szezonon belül produkált terheléses bordarepedést, lábcsontnekrózist és hasfalsérvet. Kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy ez csupán átmeneti helyzet, és nem a végső fizikai összeomlás kellős közepe.
2022. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!