Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ebben az évben...

Szerintetek ebben az évben Lionel Messi vagy Cristiano Ronaldo kapja az aranylabdát?

Figyelt kérdés
Akárhogy nézem őket még mindig a legmagasabb szinten játszanak. Messi a PSG-ben brillírozik, konkrétan szárnyal, csak ontja a gólokat, gólpasszokat, a legtöbbet fut a meccseken. Ronaldo is odateszi magát, egy haldokló csapatot támasztott fel és vezeti fel éppen a Premier League csúcsára. Csak rúgja és rúgja a gólokat, nemsokára eléri az 1000 lőtt gólt. Gyorsasága nem kopott, szabadrúgásai még mindig életveszélyesek. Szerintetek a következő 5 évben fog olyan játékos megjelenni a palettán aki eltudja venni az aranylabdát ettől a két fenevadtól?

2022. máj. 26. 19:48
 1/4 anonim válasza:
56%

" Messi a PSG-ben brillírozik, konkrétan szárnyal, csak ontja a gólokat "


😂😂😂

2022. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MDaniel98 ***** válasza:
78%
Nyilván méretes iróniával állunk szemben itt.:) Egyébként szerintem Benzema fogja kapni.
2022. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Esetleg nagyon max egy Haaland, Mbappe elviheti előlük. Lewandowskinak lett volna esélye pedig, dehát nem úgy alakultak a dolgok...
2022. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ma olvastam egy interjúrészletet Messivel, amiben arra utalt, hogy nem lehet kérdés, hogy Benzema kapja.

Tudom, hogy ez nem az én véleményem, de gondoltam, hátha nem olvastad, és érdekel.

Itt a cikk róla:

[link]

2022. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!