Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen (vég)eredményt tippelte...

Milyen (vég)eredményt tippeltek kedd este Anglia ellen?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 20:04
A kérdező szavazást indított:
tükörsima, sokgólos vereség
vereség
döntetlen
magyar győzelem
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, az angolok az utolsó helyen állnak, és szerintem tudják, hogy nem az olaszok vagy a németek (bár a német válogatott vasárnap meglehetősen béna volt) a leggyengébb ellenfél. Nagyon össze fogják magukat kapni, mindent meg fognak mozgatni a győzelem érdekében.

Bízom benne, hogy fogunk úgy játszani, mint legutóbb ellenük vagy a németek ellen, és így egy döntetlen, de akár egy győzelem is benne lehet a pakliban. Mindenesetre a védőknek nagyon kell majd menniük.

2022. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
8-1
2022. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

8? Azt azért nem gondolom. Angolok ide, angolok oda, egy ilyen méretű késbe való totális beleszaladáshoz teljes összeomlás és totális csőd kellene, ami után Rossi azonnal vehetné a kalapját (és szerintem a szurkolók meg az MLSZ is azonnal kikényszerítené tőle, mondom ezt úgy, hogy Anglia világklasszis.)


Sajnos egy 3-4 gólos vereségtől én is félek, bár ki tudja... Ha úgy játszanak, ahogy eddig, bármi lehet. Ha rettegve behúzódnak, akkor meg lehet egy tükörsima 7-0, 8-0 zakó is.

2022. jún. 12. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy 1:1
2022. jún. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: és az NEKÜNK mire lehet elég?
2022. jún. 13. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

110%, hogy kikapnak a magyarok.


A múltkor nem vették komolyan a meccset az angolok, és nem fogják magukat hazai közönség égetni azzal, hogy másodszor is kikapnak.

2022. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Ha így van, ahogy mondod, akkor amikor látták már, hogy komolyan kell venni, akkor miért nem váltottak lépést, miért nem kapcsoltak 1-gyel(2-vel, 3-mal...) magasabb fokozatra, ha egyszer látták (mert nyilván látták, nem volt bekötve a szemük), hogy az a teljesítmény, amit ott éppen leraktak az asztalra, az nem lesz (nem volt) elég a meccs számukra pozitív irányba való egyértelmű eldöntésére?
2022. jún. 14. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

#7


Vajon érdekli az angolokat a Nemzetek Ligája? Ők kijutottak a Világbajnokságra, hozták azt, amit az angol emberek feltehetően elvártak tőlük. Ha én angol válogatott lennék, és olyan nagy név, lehet el sem mentem volna erre a tornára. Azt mondtam volna, hogy majd a VB-re hívjanak, most szeretnék nyaralni.


A magyaroknak fontos a Nemzetek Ligája, mert ők elbuktak a VB selejtezőben. De azért az tényleg ciki lenne, ha az angolk oda-vissza kikapnának, szóval ma hozni fogják a kötelezőt, és megverik a magyar válogatottat.

2022. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Még valami:


Gondolom hallottál róla, hogy a ZTE annak idején megverte a Manchester United-et 1-0-ra. Aztán amikor kimentek a magyarok Angliába, egy 5-0-ás vereséggel jöttek vissza Magyarországra. Beckham olyan szabadrúgás gólt rúgott nekik, hogy ma is emlékezetes.


Itt is megvan a lehetséges magyarázat, az angolok egyszerűen nem vették komolyan a budapesti meccset. De hazai közönség előtt már komolyan fociztak. Meg az nagy tétmeccs volt, az United fel akart jutni a Bajnokok Ligája főtáblájára.


Ez a mai nem olyan presztízsű meccs lesz, tehát 5-0-ás győzelmet nem várok, de valamilyen angol győzelmet igen.

2022. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
0-2... Ha innen kikapunk, ahhoz már teljes összeomlás kellene... egyelőre ennek nyomát se látom... Nem láttam az első félidőt, az angolok voltak ennyire halálosan, végzetesen gyengék, vagy a magyarok brutálisan erősek?
2022. jún. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!