Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Akkor ha jól értem a nemzetek...

Akkor ha jól értem a nemzetek ligája A csoportok első két helyezettje 1. kalapos lesz Eb sorsoláskor? A MÁSik kettő meg második kalapos igaz?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Én erről nem tudok, nem is lenne logikus a 4 divízió miatt.
2022. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Az NL-szezon végén lesz egy sorrend 1-55-ig a válogatottak között, az A-divízió négy csoportelsője az 1-4., a csoportmásodikok az 5-8. helyen lesznek, és így tovább. Mivel 10 csoport lesz a selejtezőkben, 10 első kalapos is lesz. Ha a rendező Németország az első 10-ben végez, akkor a 11. helyezett is első kalapos lesz, egyébként az első 10. A második kalap a 21. helyig tart, vagyis a B-divízió legjobb második helyezettje is még második kalapos lesz.

Szóval az A-divízió első és második helyezettjei első kalaposak lesznek, a harmadikok közül kettő vagy három szintén, a többiek pedig harmadik kalaposak.

2022. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!