Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nemzetek ligája jegy hogyan?

Nemzetek ligája jegy hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szeptemberi meccsek egyikére szeretnénk eljutni, érdeklődnék hogy kb mikortól lehet jegyet benni, van e erre bármilyen szabály?

Budapesten lévő meccsre szeretnénk menni, arra hogy melyik szektorba veszem a jegyet van e valami szabály? Hova vehetem ha magyar vagyok hol vannak a külföldi szurkolók?

Illetve ha én néhány játékos miatt megyek ki, akik egyébként egy csapatban vannak, akkor lehet rajtam bármi ami arra utal, hogy én annak a klubnak szurkolok vagy csak a nemzetek színei?



2022. jún. 15. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az MLSZ oldalát kell nézegetni, vagy felhívni őket és megkérdezni mikorra várható a jegyértékesítés.
2022. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]

Kb 1 hónappal előtte kezdik árulni, akkor lesz fent a válogatott meccs. Nem árt, ha MLSZ klubtag vagy és van szurkolói kártyád, mert akkor néhány nappal előbb tudsz jegyet venni. Ez alatt a néhány nap alatt akár a Puskásba is elfogyhat az összes jegy, bőven van annyi klubtag.

Lehet rajtad bármi, kivéve persze önkényuralmi jelkép, meg egyéb, amúgy máshol is tiltott dolgok. Ülhetsz akár olasz mezben is a magyar lelátó közepén, esetleg kicsit nedvesebb lesz, mint másoké...

2022. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy tudok MLSZ klubtag lenni és szurkolói kártyát igenyelni? Mennyibe kerül?

Jegyfoglalásnál honnan tudom melyik helyek vannak a magyar és melyikek az olasz szurkolóknak?

2022. jún. 15. 12:19
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]

Itt találod az infót a klubkártyához (ami közben már Futballkártya lett).


[link]

Itt pedig a szurkolói klubtagságról az infót.


"Jegyfoglalásnál honnan tudom melyik helyek vannak a magyar és melyikek az olasz szurkolóknak?"


Itthon nem tudsz olasz szurkolóknak fenntartott jegyet venni. Válogatott meccseknél a magyar fociszövetség (aka MLSZ) a vendég fociszövetség részére biztosít x db jegyet, amit az ottani szövetség ad oda/ad el/oszt szét saját hatáskörben.

Tehát csak olyan helyeket fog neked mutatni, ahol a magyar szurkolók lesznek.

2022. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2022. jún. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!