Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 190 cm-vagyok ezzel a magasság...

190 cm-vagyok ezzel a magassággal hátrányban volnék kosárlabdában ?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni magam valami újban , és még soha nem kosaraztam . Ha esetleg a későbbiek folyamán elmennék egy amatőr kis csapathoz , úgy tudom az átlag magasság a kosarasoknál 195 felett van . Na most szerintem sok múlik azért kondíción is , és az ugrásra rá lehetne gyúrni kemény edzésekkel . De ti mit gondoltok , esetleg személyes tapasztalat ?
2022. jún. 17. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
185 centi felett már simán jó vagy, nem fogsz kilógni az amatőr kosarasok közül. Amúgy meg ez is olyan, mint a szex: előnyös lehet a nagyobb méret, de a technika többet számít. ;)
2022. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Centernek alacsony lennél, de amúgy az összes posztot nézve az átlag nincs 195 felett.
2022. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
annyira szerintem nem számít a magasság mint mondják.. nba-ben is egy 1,70 magas irányitó hülyére oktatta a védőket a tavalyi playoffban
2022. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
189 vagyok,kosaraztam sok időt.Minden posztra jó lehetsz,tudásodtól függ.Meg az elszántságodtól,főleg.
2022. jún. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
NBA szinten valóban sokkal magasabbak játszanak többnyire, de egy magyar amatőr csapatban még lehet, te leszel a legnagyobb. Teljesen jó a 190 cm.
2022. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!