Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A kombinációknak mennyi...

A kombinációknak mennyi esélye van nyerni tippmixen?

Figyelt kérdés

Megraktam 15 meccsen underdog csapatot, majd kombináltam 2/15-ben.


Az ilyennek kb mennyi esélye van nyerni?


Gondolom nem sok mert akkor mindenki ezt csinálná.



2022. júl. 11. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem fogsz találni olyan lehetőséget, amire rá lehet mondani hogy "na ez az amivel simán lehet nyerni".


A sportfogadásban minden matek, vannak jobb és rosszabb fogadási típusok, van olyan is amire messziről rá lehet mondani hogy teljes hülyeség.


Gondolj bele, 2/15-nél 105db fogadás jön létre. Azt írtad, hogy underdogot tettél, tehát számoljunk átlag 3-as oddssal.

Ha 2 jön be, akkor 9 egységet nyersz, nyilván ez még semmi. Ha 3-at, akkor 27-et, ha 4-et akkor 54 egységet, 5-nél pedig 90 egységet. A 3-as szorzó valószínűsége kb. 33% (ezt nem lehet megmondani 1-1 meccsre, de hosszútávon 33%), tehát a papírforma az hogy ha mondjuk teszel ezer darab ilyet, akkor átlagban 5 fog bejönni, tehát nem hozza vissza a befektetett pénzt (visszahozná, de a szorzó kisebb mint az esélye).


A szorzókból le van csípve az iroda haszna és az adók miatt. A kis szorzókból kicsit, a nagy szorzókból nagyobbat tudnak lecsípni, ezek miatt pedig én állítom hogy nem lehet underdogokkal hosszútávon nyerni. (3 szorzó és afelett).


/ui: jön majd egy hülyegyerek, aki elkezd okoskodni hogy a fogadás szerencsejáték, és minden mindegy, vszeg másfél pipája lesz, vele ne foglalkozz. Lehet nyerni hosszútávon./

2022. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Azért csináltam ilyet, mert megnéztem a ma éjféltől hajnalig lezajlódó meccsek eredményeit és többször is az underdog csapat nyert.


Gondoltam akkor 15ből 2 esemény csak nyer az underdog.

Na majd meglátjuk, köszönöm szépen mindenesetre a segítséget.

2022. júl. 11. 15:31
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
2 nyerni fog, de ha kisebb szorzós, és nem 10 feletti akkor a téted töredékét kapod csak vissza. Nem tudom mennyire vagy képben egyébként ezekkel a rendszerekkel, de ilyenkor ugye 105db fogadás jön létre, kettesével párosítva az eseményeket...
2022. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

30.forintot tettem tétnek, így 3 ezer forintot kellett fizetnem és 60 ezret nyerek ha bejön kettő.


Azért az hiába csak a töredéke, azért ha heti 2szer megrakok és nyerek egy ilyet már szép összeg.

2022. júl. 11. 15:51
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Tehát nem igazán érted amit leírtam. 30 forintot tettél tétnek és 3 ezret fizettél, vagyis pontosan 3150ft-t.


Akkor nyersz 60 ezret, ha bejön 15. Ha bejön kettő, akkor csak a két meccs szorzója *30ft-ot nyersz, ami a 3150ft töredéke.

2022. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
...vagy én értem félre, és kb. 15 darab 44-es szorzót pakoltál fel a szelvényre? Mert akkor nyerhetsz 60 ezret ha bejön kettő, de a 44-es szorzókból nem szokott olyan gyakran bejönni...
2022. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Fotózd már be légyszi, elég csak a meccseket meg a számítást... :)
2022. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor én értettem fèlre viszont ez azt jelenti, hogy pénzt buktam.


Mindjárt befotózom.

2022. júl. 11. 16:09
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudtam én, hogy túl szép, hogy igaz legyen.


Valószínűleg ha ez így működne, màr csődbe ment volna a szerencsejáték Zrt.


[link]

[link]

[link]

[link]

2022. júl. 11. 16:15
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Mint írtam, ez szimpla matek. Nem fogsz találni olyan lehetőséget, amivel hip hop milliókat csinálsz. 2/15, 105db fogadás.

Ha nem tudsz kimondottan jól tippelni, akkor semmilyen stratégiával sem fogsz nyerni.

2022. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!