Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek valamelyik csapat...

Magyar Milán kérdése:

Szerintetek valamelyik csapat eljut a BL, Európa-Liga vagy a Konferencia Liga csoportkörébe?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 11:51
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A Fehérvár valószínűleg be fog jutni az EKL csoportkörbe, a Gabalát 4-1re verték itthon, idegenben nem fognak 3 góllal kikapni, a következő körben Petrocub (moldovai) vagy Laci (albán) ellen fognak játszani, azokat is meg tudják verni...aztán pedig csak egy kör van hátra a főtábláig, ha nem kapnak valami lehetetlen ellenfelet, akkor szerinten megoldják.

A Fradit sem írnám még le, sokszor megesik az hogy otthon szűken kikap az esélyesebb csapat, idegenben meg összeszedik magukat és továbbjutnak.

2022. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon de nagyon összeszedi magát, és rhadt jó játékra lesz képes, én a Kisvárdát sem írnám még le, de igaz ez ellenfél erősségétől is függ.


A Fehérvár nagyon valószínű, a Fradi minimum EKL szereplése borítékolható, a Puskásnak meg a tisztes helytállás lesz a feladat.

2022. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fradinak Konferencia Liga rális lehet, szerencsés esetben EL csoportkör. Fehérvár már neccesebb, nem tudni a harmadik körben kiket kapnak, illetve se a moldovai, se az albán csapatot nem írnám le a 2. körben.
2022. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

A Fehérvár a 2. körben kezdett, szóval összesen kell 3 kört menni a főtáblára jutáshoz.

2022. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fradi és a Fehérvár is eljuthat. Szerintem a Fradinak meg lesz az EL, Fehérvárnak az EKL, a Kisvárda, ha kiüti az Almatit, akkor a következő körben a Molde-Elfsborg nyertesét fogja kapni, az már necces lesz nagyon.
2022. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha az Almatit megverheti, akkor a Moldét(ugye az a reális) is képes lehet megverni de oda nagyon jó játékra lesz szükség, és egyáltalán tovább kell jutni mind3(4 de a Puskás, inkább nem folytatom) csapatnak akkor beszélhetünk róla hogy mik az esélyek én úgy gondolom.
2022. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Reális alatt azt értem hogy a Molde-Elfsborg meccs nyertese a Molde valószínűbb
2022. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez Elfsborg szurkolóként nekem érdekes lesz.
2022. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6

Az Almati sokat gyengült, mert a tulajdonost elvitte a kazah titkosszolgálat egy börtönbe, és a pénz megcsappant, emiatt a külföldi minőségi légiósok nagyja otthagyta őket. A Molde jóval stabilabb klub.

2022. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8

Az első mérkőzést a Mode nyerte 4-1-re.

2022. júl. 27. 00:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!