Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki jön ki győztese...

Szerintetek ki jön ki győztesen a következő meccsekből: FTC-Qarabag, MOL Fehérvár- Petroclub Hincesti, Kisvárda - Molde?

Figyelt kérdés

Szerintem:

FTC talán legyűri a Qarabagot bár intő jel, hogy az azeri alkulat lenyomta az FC Zürichet.


A Fehérvár legyőzheti a moldáv ellenfelet, de okozhatnak szerintem a moldávok meglepetést.


A Várda- Molde közül szerintem a Molde jut tovább egyértelműen.


Vélemény?



2022. júl. 29. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Qarabag és a Molde legyűri magyar ellenfelét, a Fehérvárnak talán lesz esélye továbbjutni.
2022. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Qarabag - Ferencváros 50-50%

Fehérvár továbbjut

Kisvárda továbbjut

2022. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Emberek a Qarabag nagyon kemény, most nézem, hogy a Zürich előtt megverték a Lech Poznant is és annak se gyenge kerete van! A magyar lapok arról írnak, hogy csoda edzőjük van! Kady, Wadji, Owusu a támadószekcióban nem gyengék! Ez kemény lesz! A Lech Poznant 5:1-re verték meg basszus, szóval nem alaptalan aki a Qarabagra tippelni!Kady már 4 gólt lőtt 2 fordulóban! Szerintem szoros lesz!2014 folyamatosan csoportkörösök az EL-ben. Legutóbb csak a Konferencia Liga csoportkörbe jutottak be, de a csoportból kijutottak és a Marseille ellen kaptak ki. Szoros lesz!
2022. júl. 29. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem kell tőlük elájulni. A Lech Poznan borzalmasan kezdte a szezont, a lengyel szuperkupában kikaptak a Rakow-tól, aztán a bajnokságban is verte őket a feljutó Widzew Lodz, miközben ezen a 2 meccsen gólt se lőttek. A svájci csapatoknak meg hulladék a védekezése, nem is nagyon foglalkoznak vele, a Qarabag meg jobban jött ki a rohanásból.
2022. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%

A Kisvárda necces, ott nagyobb az esély a Molde-ra (bár ez függ fáradságtól, meg ilyenktől)

Meg az Ekl től lejjebb nincs így az egy remek cél a Molde-nak


A többi kettőn Magyar továbbjutó lessz

2022. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Fehérvár behúzza, a Várda kihullik, a Fradi pedig hosszabbításban továbbmegy
2022. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a Fehérvár továbbjut, mert a moldáv ellenfelük nem túl acélos csapat. A Kisvárdától szép volt, hogy oda-vissza legyőzve ejtette ki a Kajrat Almatit, de azért a Molde már egészen más szintet képvisel, úgyhogy szerintem a Kisvárda a következő körben búcsúzik. A Fradi is továbbjut szerintem, de hazai pályán nem fogja tudni legyőzni a Qarabagot.
2022. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!