Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálják Kevin Durantet...

Miért utálják Kevin Durantet mostanában annyian?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nem hűséges a klubjaihoz? A Golden Statetől azért akart elmenni, hogy megmutassa, hogy kisebb csapattal is tud nyerni, vezérként játszva. A Brooklynnál úgy látszik ez nem nagyon sikerül neki, ezért el akar menni máshová. Szerintem ez nem nagy baj, hogy egy játékos ennyi évesen is még mindig sikerre éhes. Vagy lehet én látom rosszul a helyzetet. De magyarázzátok el nekem mi ez a Durant körüli affér?

2022. aug. 9. 09:45
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Durant-nek van elég baja itt a Brooklyn-ban. Ott van neki egy agyilag zokni szintű Irving, aki annyira labilis fejben, hogy másokat is magával ránt a mélybe, ott van Simmons, aki megint egy érdekes játékos és erre még itt van Durant, aki megy egy szintén más kategória hisztis sokszor. Mindhárom zseniális játékos, de Durant a legjobb közülük az egyértelmű és talán a legmegbízhatóbb is. Durant nyerhet, még máshol bajnokságot, de lehet már nem vezérként, ahogy ő akarta a GSW-s bajnokságok után.
2022. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Brooklyn-os sztorival kapcsolatban ő nem épített akkora gyűlölethullámot, ezt ő már korábban összerakta.


Az egyik ami miatt ő el lett kicsit ásva, az az, hogy a liga egyik legjobbjaként otthagyta a csapatát, és átment a GSW-be, ami már előtte is letarolta a ligát. (és éppenséggel pont a Durant által vezetett OKC-t is előtte évben...)

A másik a "magánéleti" dolgai. Kamu Twitter account-okról posztolgatás, beszólogatás, saját maga védelme, illetve a saját account-járól is tud azért... khm... megosztó véleményeket dobálni.


Ez a mostani helyzet szerintem már a van sapka, nincs sapka esete... :)

Mondjuk itt szerintem most pont igaza van. Amit a vezetőség itt összebaromkodott a cserékkel a kiegészítő emberek kapcsán a Nets-nél, az megint az amatőrség csúcsa.

2022. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hellmano ***** válasza:
#2-es azt azóta is sajnálom, hogy nem ment neki még egy évnek az az OKC együtt a GSW ellen. Azt, ha nem jött volna össze , akkor utána elment volna a GSW-be azt csókolom, mégis más lett volna a megítélése, mint most, hogy elment a legjobbhoz, hogy még jobbak legyenek és gyávának állították be. Én elhiszem, hogy Westbrook mellett nem érezte jól magát, mert Westbrook egy állatias ösztönökkel megáldott energia golyó, aki mellett nehéz lehet az tuti. Még James se bírta tavaly jobb belátásra, pedig, ha már James se bír valakire hatni az baromi nehéz eset. Most kíváncsi vagyok rá, hogy Ham mit tud vele kezdeni edzői szinten. Kemény figura Ham amúgy, de lehet Westy-be beletörik a bicskája neki is...mondjuk jön Ham mellé, még Ball Don't lie Wallace is az edzői csapatba na őt sem kell félteni figura :D
2022. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy miért utálják ezek miatt ennyire az emberek. Ha nem érezte jól magát az OKC-ben akkor hadd menjen, hogyha maradt volna tuti rosszabb lett volna a helyzet. De azt sem várhatnánk el tőle hogy se szó se beszéd csinálja a dolgát, mint egy robot. Neki is vannak érzései és meg kell védenie magát.
2022. aug. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!