Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok az fc barcelona...

Mit gondoltok az fc barcelona taktikájáról amivel a csődöt próbálják elkerülni?

Figyelt kérdés
igazából nem értem, nem lett volna jobb döntés nem igazolni senkit, esetleg elküldeni 1-2 hanyagolható játékost, kiharcolni pár bércsökkentést (ha tudnak) és az elkövetkezendő 2-3 szezont akár feláldozni azért hogy elkerüljék a teljes csődöt? nem tartom jó ötletnek hogy igazolnak vagy 3 játékost pénzért + 2-t "ingyen", (ami már jobban hangzik csak épp elfelejtik az emberek hogy az ingyen jött játékosok bére is mennyire óriási kiadás szezononként), és továbbiakat akarnak még mindig rajtuk kívül, -holott az eddig igazoltakat sem tudják pillanatnyilag nevezni a keretbe-. emellett mikkel próbálkoznak? adófizetési stiklikkel aminek a vége most az lett hogy még 35millió rájött a nagyjából 1,3milliárd eurós hitelre amit az államnak kell befizetniük. meg ez hogy eladják a markenting és lincenc jogokat kezelő cégük 49%-át, a TV-s jogdíjak 10+15%-át 25(!) évre, meg a jóisten tudja még mit/miket. de kérdezem én, miből lesz a bevétele a klubnak a jövőben? hosszútávon (akár 25 éves távon) ezekkel az eladásokkal könnyű belátni hogy akár milliárd eurótól is eleshet a klub. és arról nem beszélve hogy mi lesz ha megint nem jönnek az eredmények az igazoláshad ellenére sem.. pl egy újabb BL kudarc vagy egy La Liga 2-3. hely nagyon karcsú lenne ez a rengeteg körülmény figyelembevételével. mit gondoltok? van kiút?
2022. aug. 10. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Kb úgy kell felfogni, hogy a jövőjüket zálogba helyezték. Mindent egy lapra feltéve bevásároltak.

Ráadásul az igazolások jó része is teljesen irracionális. Lewára nem tudom miért volt olyan hű de nagy szükség. Raphina talán jó lehetne, de elől megvannak létszámban amúgy is. Ilyen pénzügyi helyzet mellett pedig totális hülyeség a Premier ligából igazolni, már befutott (felszopott árú) játékost. Kessié még úgy nagyjából elmenne mint ingyen igazolás, de KP területen így is nagyon komoly volt a merítési lehetőség.


Szerintem Xavinak is jobban állt volna, ha megpróbál 2-3 szezont alatt felépíteni egy csapatot, nagyobb részt saját nevelésből esetleg olcsón vett fiatalokból.

Így maximum az elvakult Barca fanok számára lesz siker edző, már ha elér valamit egyáltalán a katalánokkal.


Amik engem jobban zavarnak az az, hogy egy szarrá-huggyá adósodott csapat kap egy új szponzort, akkor abból nem a gigászi adósságait kell törlesztenie, hanem az aktuális átigazolási piac LEGAKTÍVABB résztvevője lehet. Eljutottunk oda, hogy a legeladósodottabb csapat költ a legtöbbet európában.


Ami még bicskanyitogató, ahogy bánnak a SAJÁT játékosaikkal, akikre nem akarnak már igényt tartani. ( de Jong, Braithwait, Depay ).


Az egész csapat teljesen identitását vesztetté vált.


Ennyi erővel akármelyik csapat vegyen fel most 1000 millió euró hitelt, aztán lehet vásárolgatni.

2022. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen..Lewáról ami egyből eszembe jutott hogy ugye Suárez nem kellett mert idős, erre igazolták őt:D de igen, abszolút balgaság szerintem is, inkább töltöttek volna el a középvonalban 2-3 szezont (ami klub szinten összesítve semmi) és addig összeszoktatnak fiatal neveléseket akár, mint most kockáztatják konkrétan a klub jövőjét. vagyis ha az én kedvelt csapatom lenne nagyon nem örülnék neki, furcsa hogy ezt a tervet fogadták el a vezetők.
2022. aug. 11. 06:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy a jövőt adják a jelenért. Rengeteg bevételtől esnek el így, ami a következő 25 évben termelődne. Ha még csak 5 évre adnák, akkor úgy gondolnám, hogy legyen, de 25 év rengeteg. Az igazolások jó részével nem értek egyet, feleslegesnek érzem. Amikor nem volt pénz hozták fel a jobbnál jobb fiatalokat az ifiből (Pedri, Gavi), most meg, hogy van pénz őrülten szórják, ahelyett hogy rendbe tennének mindent. Erős az utánpótlásuk, biztos vannak még remek fiatalok, őket kellett volna felhozni és nem drága (ákár felesleges és/vagy öreg) játékosokat venni
2022. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!