Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tanult meg a Qarabag így...

Hogy tanult meg a Qarabag így focizni?

Figyelt kérdés

Egy full gyenge bajnokságból jönnek, mégis gyorsan játszanak, jól passzolnak, járatják a labdát és megeszik a nagyobb csapatokat is.

Ugyebár a Poznan, Zürich és most a Fradi, de már többször is véghez vittek hasonlót.



2022. aug. 10. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Mégsem tolja bele az azeri kormány a közpénz milliárdokat, mint a magyar a Ferencvárosba. Látszik hogy a Qarabagnál sokkal szakmaibb munka folyik, mint a Ferencvárosnál. Tudatosabban építik a csapatot.
2022. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar bajnokságban is full gyenge. Sehol nincs az európai középbajnokságokhoz képest.
2022. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Pár éve oda vissza ikszeltek az Atleticoval. Tegnapi meccs alapján az jött le hogy tudás szempontjából nem jobb mint a Fradi viszont sokkal fegyelmezettebbek és koncentráltabbak, valamint tapasztaltabbak is.
2022. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Lerúgták Samy Mmaee-t az első meccsen, ő a Fradi védelem kulcsa, amikor láttam hogy nem lép pályára, gondoltam hogy nem fogják megúszni 2-3 kapott gól alatt.
2022. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen a magyar bajnokság is gyenge amúgy de az azeri szerintem még gyengébb.

Az edzőjük lehet a kulcs meg a sok éves rutin és fegyelem, ahogy írtátok. De akkor is megdöbbentő.

2022. aug. 10. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ő a Qarabag edzője, ami egy meghatározó tényező, mert ebből is az következik, hogy nagy a bizalom közte és a játékosok között. Plusz tudja motiválni a csapatát, de mindez Csercseszov mesterből hiányzik.
2022. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!