Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Akár Debrecenben fizikailag...

Akár Debrecenben fizikailag vagy az interneten tudtok esetleg olyan helyet, ahol van lehetőség focimezeket (lehetőleg nagy választékban) venni?

Figyelt kérdés

Lehet szó Retro és aktuális mezekről is, klubcsapat és válogatott egyaránt. Ami még fontos szempont, hogy ne csak a legismertebb csapatok mezei legyenek. (Pl.: Sport Directben mindig csak kb. 3-4 csapat mezei kaphatók (Liverpool, Barcelona, Bayern, MU) és itt ennyi is. Sőt engem inkább a mez kinézete érdekelne, hogy minél különlegesebb legyen. Az a baj, hogy nem nagyon találtam ilyen jellegű magyar oldalakat. A csapatok saját webshopjai vagy külföldi oldalak esetében pedig mégha kedvező is a mez ára, a postaköltség általában nagyon feltornássza az árat. Nem feltétlenül szükséges, hogy eredeti legyen a mez, replica is megteszi.


Én most pl. Találtam ezt az oldalt, elvileg Trusted és vélemények is vannak, képekkel. Valami hasonlóra gondolnék: (ezek is replica mezek, de nagy a válszték)


[link]



2022. aug. 13. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!