Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Én Focizok, meccsen gyenge...

Én Focizok, meccsen gyenge vagyok! Délelőtt zajlanak le! Gyenge, fáradt, fizikailag gyenge vagyis akkor beszúr az okdalam a szivem is beszokott. Valaki tudni ezügyben segíteni?

Figyelt kérdés

! Én egy 14 éves kb 53 kg vékony testalkatú fiú vagyok! A magasságom kb 177 cm ami elég magas .Nagyon sportos, minden sportot szeretek űzni..Focizok, imádom ezt a sportágat.

Az edzések délután vannak 5 óra tájékán, a meccseim pedig hétvégén délelőtt 10 kor. Egyszerűen meccsen olyan szinten nem megy a játék, hogy az borzalmas! A fent említettek a problémáim:faradékonyság, gyengének érzem magam és fizikailag megterhelő mert beszúr ahboldalam a szivem és a fülem néha olyan szokott lenni mjnt vízalatt. Ez idegesít engem! Persze edzésen sei bajom. Az edzőm és én is tisztában vagyok a képességeimmel! Edzésen fittn vagyok.Rendesen jól esik a spirntek. Nem birom abbahagyni és semmi bajom! Persze ha jön a meccs akkor mindíg előjönnek a bajaim! És reggelente nem szoktam reggelizni, nem szoktam, mert olyankor semmit nem kívánok és ha eszek valamit akkor hányingerem lessz!

Mindent kiprobáltam már, bemelegítő, felpörgető krépemet, stb...

olyan tanácsokat,válaszokat várok amik segítenek megfordítani a csapatomat és engem is! Válaszokat előre is köszönöm!


2017. máj. 14. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
mentálisan és fizikálisan nem tudod magad kipihenni+stressz
2017. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!