Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetséges hogy egy csapatban...

Lehetséges hogy egy csapatban szerepeljek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, szeretnék egy csapatban focizni (akár megye 3) ha van lehetőségem hobbi szinten játszok, kiskoromban fociztam ,de sajnos szemüveges lettem és ugy nem lehet játszani (szemüveg nélkül nem láttam), ez már nem akadály mert kontaktlencsét hordok, 3 éve testépítek ,de foci régi nagy szerelmem. Arra lennék kiváncsi hogy lehet bekerülni egy csapatba.
2010. szept. 23. 19:53
 1/4 anonim válasza:

Tök könnyen.

HA megye 3 is megfelel akkor a legegyszerűbb az ,hogy odamész az edzőhöz ,hogy szeretnél járni ,hidd el nekem ,hogy 100% ,hogy azt mondja akkor állj be edzeni ,nálunk megye 2-es csapat van tavaly majdnem feljutottunk megye1-be megbundázták ,d eez most nem lényeg ,szóval a mi edzőnk is simán rábólintana ,szóval szerintem nyugodtan megpróbálhatnád először egy gyengébb csapatnál.:)

Sok szerencsét!;)

2010. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odamész egy edzésre az edzőhöz és megkérded hogy csatlakozhatsz-e.

Tipp:Valami piátvigyél magaddal hidd el egyből megkedvelnek

2010. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző hozzászólókkal. Régen én fociztam, de az edző miatt abbahagytam, mert nem kedveltem. Most keresztapámmal és a volt munkatársaival focizok teremben, de az egyik ismerősünk a MegyeII Soproni csoport egyik csapatában játszik és mivel szeretnék nagypályán is játszani ezért én is alacsonyabb osztályban kezdem, de még nem tudni mit hoz a jövő. Úgy hogy csak bátran!!!
2010. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 vagyok, haverom mondta hogy menjek a csapatba.Nem volt protekcióm, nem mondta az edzőnek előre hogy új játékos érkezik.Odamentem az edzés időpontjakor,leültem a padra.Egy ember kijött(aki az edző volt, de akkor még nem tudtam)

megkérdezte, hogy edzésre jöttem-e.Mondtam hogy igen.

Befogadtak, behívtak az öltözőbe, és utánna indultunk a pályára.Sok szerencsét. :)

2010. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!