Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ilyen mindenkinel egy roplabda...

Ilyen mindenkinel egy roplabda edzes?

Figyelt kérdés

1 eve lesz szeptemberben , h jarok roplabdazni. Nagyon szeretek jarni meg egyet sem hagytam ki.

Viszont az edzo technikaja aggaszt egy kicsit .


Van vlami koze a babzsaknak a ropihez?

Sztem nem nagyon....

Nekunk ladaba kellett dobalnunk a babzsakot !

Nemtudom h ezzel mit fejleszt egyebkent , nem akarok akadekoskodni , csak nem tudom h miert nem meccsezunk . Elotte mindig meccseztunk es sosem volt baj ezzel ...

Multkor inkabb kidobosozni akart az edzesen az edzo minthogy megtanitsa nekunk pl a lecsapast. Persze ennyire azert mar mi sem vagyunk hulyek de azert jo lenne ha elmagyarazna egy hozza erto es nem pedig edzes utan az oltozoben kene megneznunk youtubeon !

Engem mar nagyon idegesit hogy (szerintem) amit csinalunk egyaltalan semmiben sem hasonlit a roplabdahoz !

Meg az se lehet h buntetesbol mert mar edzes kezdetekor mondta h ma nem fogunk jatszani...

Miert csinalja ezt az edzo?

Ertelmes valaszokat kernek ! Koszi :)



#röplabda #babzsak #semmitsecsinalunkedzesen
2022. aug. 17. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőle kérdeztétek?
2022. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
LOL, ezt tényleg inkább tőle kéne megkérdezni, lehet nem volt gyerekora.
2022. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kredenc válasza:
91%

Szerintem a babzsákkal a pntosságot akarja fejleszteni a csapásokhoz de mi még egyszer sem csináltunk ilyet.


Ez amúgy attól is függ hogy mennyi ideje röpizel mert ha csak most kezted akkor normális viszont ha már egy éve csinálod akkor már érdekes


De mi se csapatunk még első évben és tavak kezdtük.


Szerintem az a legfurább hogy nem meccseztek edzés végén mert mi három év alatt csak kétszer nem meccseztünk.


!VISZONT EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM TEHÁT NEM BIZTOS HOGY JÓ!

2022. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért dobáltok babzsákot ládába, mert ezzel a feladásotokat fejleszti, hogy pontos legyen.
2022. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!