Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek? A Dinamo Zágráb...

Szerintetek? A Dinamo Zágráb vagy a Bodö/Glimt esélyesebb?

Figyelt kérdés
Zágrábra fogadnék, horvát foci jó.

2022. aug. 24. 09:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is sima Zágráb. Én akár be próbálnám egy hendikeppel is. Nagyon sokkal erősebb csapat.
2022. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is vegyétek számításba, hogy a Bodo/Glimt az előző selejtezőkörben 6-1 összesítéssel ejtette ki a Zalgirist, előtte pedig haza pályán 8-at vágott a Linfieldnek. Tavaly a konferencia liga nyolcaddöntőjében kiejtette a holland AZ Alkmaart, a negyeddöntőben hazai pályán legyőzte az AS Romat,meg a Celticet is oda-vissza. Sőt 1-0 előnyről várja a mai visszavágót. Egyáltalán nem mondanám esélyesnek a Dinamo Zagrebet.
2022. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes mondja! A Bodőnek tavaly elég komoly menetelése volt a konferencia ligában. Papíron a Zágráb talán esélyesebb, de a Bodö igazi óriásölő.
2022. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
1-es vagyok, teljesen egyetértek veletek, de most szerintem a Zágráb be húzza. Azért a Bodö hiába ki ütötte az előző két ellenfelét de ezek nagyon gyenge csapatok, tavaly meg volt egy jó évük az nem jelenti azt hogy most is az lesz.
2022. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A hazai pálya meg a nagyobb nemzetközi tapasztalat segítségére lehet a Dinamonak, de nem gondolnám én sem azt, hogy esélyesebb lenne, mint a Bodö, pláne úgy, hogy hátrányban vannak.
2022. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Hát én arra tippelek, hogy a Zágráb 2-3 góllal be húzza, de ez csak az én véleményem, bármi lehet .
2022. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly sok olyan kommentet olvastam Facebookon, hogy a Dinamo Zagreb biztos bejut a BL csoportkörbe, aztán a playoff körben kiejtette őket az esélytelenebbnek tartott Sheriff.
2022. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Na a Sheriff az nagyon nagyot menetelt csak lestem, de bent a csoportkörbe is verte a Realt a Sahtart meg aztán egy x is volt velük az szép volt.
2022. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge ez a Zágráb, előző körben a Shkupit is nagyon nehezen győzték le.
2022. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Döntetlen?


A délszláv fociban bármi előfordulhat.

2022. aug. 24. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!