Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hanyadik helyen...

Szerintetek hanyadik helyen végez a Ferencváros az Európa Liga csoportjában?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 09:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
3. Helyen. Nem egy top csoport, Monaco ha odarakja magát, akkor azért kiemelkedik. 2.-4. Helyig bármi lehet. Nincs könnyű, de extrán nehéz ellenfél sem a csoportban.
2022. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
64%
Az a full feka csapat?
2022. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem full feka, de azért a keret nagy részét afrikai származású játékosok alkotják.
2022. aug. 31. 10:43
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Monaco meg a Fradi teljesen más kávéház, osztálykülönbségekkel


Crena Zvezda nagyon meg tudja szívni magát, a Liverpoolt is oda-vissza szorongatták


Trabzonspor meglátjuk milyen lesz idén.


Egyáltalán nem érzem egyszerű csoportnak. Mármint oké, persze a többi csoportban vannak nagyonn nevek is, Arsenal-PSV vagy Mu-Sociedad, de ahhoz képest mennyire alá vannak ezek a csapatok becsülve, szerintem nem rosszak.


Ebben a csoportban igazi underdog csapat sincs, ezért nehéz igazán tippelni, hogy ki hányadik lesz. Amiben ki lehet egyezni az az, hogy a Monaconak azért illene oda érni az első helyre. 2-3-4. hely viszont szerintem teljesen megjósolhatatlan jelengleg.

2022. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
96%
Szerintem 3-4, a többinek erősebb kerete van.
2022. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
A Monaco le fogja szarni az Európa Ligát, szerintem ők lesznek a negyedikek. Crvena Zvezda megnyeri a csoportot, Trabzonspor és Fradi között fog eldőlni a 2-3 hely.
2022. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

Teljesen objektíven megközelítve a kérdést, szerintem így fog alakulni:


1. Crvena Zvezda

2. Ferencváros / Monaco

3. Ferencváros / Monaco

4. Trabzonspor


A 'Zvezda erős, harcias. Megfelelő felkészültség és lelkiállapot mellett hihetetlenül agresszív és veszélyes ellenfél tud lenni. Sokszor mutattak már bravúrokat, erősebb ellenfelekkel szemben pedig várakozáson felül szokott teljesíteni.


Kövezzetek meg, de a Monacót középszerű csapatnak tartom. Tud erős lenni, de többnyire mégis semmitmondó, átlagos, középszerű.


A Ferencváros jelenléte ilyen rangadókon eléggé újkeletű. Viszont fel tudtak nőni a feladathoz, és topligák csapataival szemben is képesek helytállni. Én úgy vélem, ez a menetelés nem fog megtörni, hanem folytatódik tovább.


A Trabzonsporhoz nem tudok túl sokat hozzáfűzni... Egy középszerű, török csapat.

2022. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Zvezda ha annyira jó lenne, nem esett volna ki a Haifa ellen. Monaco középszerű? Max akkor van sansz ellenük, ha nem érdekli őket az EL. PSG ellen majdnem nyertek idegenben... Van bennük potenciál
2022. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Mint mondtam, a 'Zvezda erősebb ellenfelek esetén van a potenciálja maximumán. Hiába hozakodsz elő egy "Haifa"-val, ha itt most erősebb ellenfelek vannak jelen. Az még rémlik, amikor éppen a nagynevű Liverpool-lal mosta fel a padlót?


A Monaco erősen középszerű, és kiegyensúlyozatlan, igen. Mint a teljes francia liga...

2022. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 NTBS ***** válasza:
74%
2-3-4. Nem lehet tudni.
2022. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!