Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Arra fogadtam, hogy Szoboszlai...

Arra fogadtam, hogy Szoboszlai ma betalál de megtudtam, hogy nem fog kezdeni, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentem tippmixelni mert rávettek, hogy nagyon tutira nagy tipp Szoboszlai gólra fogadni ma ezért az összes pénzt rátettem ami nálam volt (5 ezer forint).


Azonban megtudtam, hogy Szoboszlai Dominik ma nem lesz kezdő így eléggé lecsökkent az esélye annak, hogy be fog találni.


Most mit tegyek? Anyám hétvégén kérni fogja, hogy számoljak el a pénzzel én meg elvertem ilyen hülyeségre :"(



2022. szept. 14. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy nem lesz kezdő? Este lesz a meccs, ennyivel előtte nem szokták még kijelölni a kezdőcsapatokat.
2022. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyenkor még csak spekulációk vannak a kezdőt illetően. A hivatalos kezdő csak meccs előtt 1 órával jön ki. Egyébként ha nem lép pályára, 1,00 odds lesz, és visszakapod a pénzed.


Magánvélemény, de hülyeség volt megraknod, nincs rá sok esély, hogy gólt lő, és az odds se olyan jó

2022. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 Tényleg visszakapom?


Egyébként onnan tudom, hogy nem fog játszani, hogy állítólag az egyik haverom aki rávett ő ismer valakit aki hébe-hóba szokott Dominikkal beszélgetni és tán sok sikert kívánt Dominak és közben tudta meg, hogy nem lesz kezdő, hanemcsak csere. Ezt utána tudta meg, hogy ráfogadtunk. Állítólag ez lesz a mai taktika része, hogy őt a második félidő második felére hozzák fel ha úgy alakul az állás, hogy gólt kell lőni akkor legyen friss ember de Domi nem nagyon szokott betalálni ha csereként lép pályára.

2022. szept. 14. 15:40
 4/9 A kérdező kommentje:

Kezd Dominik😍😍😍😍


Remélem betalál

2022. szept. 14. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdeni fog mert Olmo és Laimer is sérült, elég kevés bevethető középpályás maradt.
2022. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon gyenge teljesítmény volt amit nyújtott, a szomorú tény az, hogy még így is ő volt az egyik legjobb a csapatban.
2022. szept. 14. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Lol Szoboszlai gólra fogadni olyan mint Gulácsi gólra kb. Pirosat hamarabb szokott összeszedni. :D
2022. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyobb böszmeséget nem tudtál volna ideböfögni hetes?
2022. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Real Madrid ellen nem fog gólt szerezni, azért nem kell túlsztárolni ( ennek ellenére örültem volna, ha gólt szerez, de azért maradjunk a földön)
2022. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!