Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Xavi megfelelő edző a jelenleg...

Xavi megfelelő edző a jelenlegi Barcelona játékoskeretének irányítására?

Figyelt kérdés
Zseniális játékos volt. Edzőként megvan a tudása, hogy egy Barcelona szintű csapatot vezessen ?

2022. okt. 10. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nos olyan sok időt még nem töltött a klubnál, hogy messzemenő következtetéseket vonhassunk le az eddigiek alapján. Bár az tagadhatatlan, hogy szépen felhozta őket, tekintve, hogy milyen mély gödörben is voltak, amikor átvette a csapat irányítását. Szóval az eddig látottak alapján mégis azt kell mondjam, hogy elég jó munkát végez. Bár a nemzetkőzi kupákban produkált eredmények eddig valóbannem erre engednek következtetni, de én úgy gondolom, hogy idővel abban is javulni fognak. Idén szerintem nagy esélyük van arra, hogy behúzzák a Laligát akár.
2022. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 Jól átgondolt, megfogalmazott komment. Osztom a véleményedet nagyrészt mindenben.

Én mégis úgy gondolom Xavi nem viszi jó irányba a Barcát. Játékosként nagy kedvencem volt.

Edzőként......

Bocsánat, hogy hosszan taglalom a dolgot . Csak rossz nézni, hogy a kedvenc csapatomat szenved mostanában.

Kíváncsi vagyok a véleményedre. És persze másokéra is, akiket érdekel ez a téma.


A Barcelona játékát mindig valami egyediség , kreativitás jellemezte. Én sajnos most ennek a jeleit sem látom. Pedig a játékos állomány nem rossz, sőt. Nyilván egy Barcelona -nak kötelező az agresszív letámadó játék. Mindig is az egyik legfontosabb védjegyük volt.

Xavi, érkezésekor elég határozottan megfogalmazta kire számít és kire nem. Az is nyilvánvaló, hogy nem minden átigazolásban ő dönt. Piqué és néhány játékos mellőzése érthető(már nem az a szint mint öt éve). Elengedni egy Dest szintű szintű szélsőt?

Frenkie de Jongért sok pénzt kaptak volna, de egy hozzá hasonló multifunkcionális játékost elég nehéz lett volna pótolni, szerintem( szinte minden poszton bevethető, Busquets-et már nem lehet széthajtani, Frenkie tökéletes a pótlására, pihentetésére. Mégis agyaltak az eladásán.

Jordi Albát nem játszatni legalább a LaLiga mérkőzéseken?? Szerintem még most is az egyik leggyorsabb, legkreatívabb játékos a posztján, életkora ellenére . Mekkora edzői hiba.

Gavi ,és Pedri két hatalmas játékos potenciál . Túlfutják a támadósort. Egy jó edző megoldja ezt.

Lewandowski félelmetes, de nem jut el hozzá elég labda. Átlövésekkel alig próbálkoznak.

Szerintem ez is edzői hiba.

Hihetetlen ,hogy Ferrán Torres 8-10 ajtó-ablak helyzetből nem tud betalálni. Egy jó edző gyorsan meglátja mi okozza a helyzet kihasználási problémát. Ott a stáb mellette.

Meddő letámadás hullámnak tűnik az egész offense.

Nekem úgy tűnik mintha Xavi előtt ott lenne egy kupac puzzle csak nem tudja a megfelelő játékosokat egy jó taktikai formációba illeszteni.

A Messi hisztit elég gyorsan kiheverték szerencsére.

Szerintem egy Top 10-es edző ezt a játékoskeretet, máshogy játszatná.

Kár ,hogy Guardiolából csak egy van.

Még 1x bocsánat a nagy kiterjesztésért.

2022. okt. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!