Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat lesz szerintetek...

Melyik csapat lesz szerintetek világbajnok Katarban?

Figyelt kérdés
Szerintem a 2022-es labdarúgó világbajnokságot Argentína fogja megnyerni. A válaszokat, véleményeket, hozzászólásokat előre is köszönöm!

2022. okt. 26. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Brazília
Belgium
Argentína
Franciaország
Anglia
Németország
Spanyolország
Portugália
Horvátország
Hollandia
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Brazíliát nem szoktam látni játszani szóval róluk nem tudok semmit.

A belgák sosem tudnak eljutni a döntőig, valaki mindig talál fogást rajtuk. Max negyeddöntőig fognak menetelni.

Argentîna lehet az egyik nagy befutó, és már csak amiatt is nagyon fognak hajtani, hogy ez az utolsó esélyük arra, hogy Messi jelenlétében vb címet nyerjenek.

Franciaország is esélyes lehet, Mbappe és Benzema elől nagyon veszélyes lesz, szerintem ők az elődöntőig eljutnak.

Anglia siralmas NL szereplése miatt szintén hajtani fog de szerintem kiesnek, max negyeddöntőt jósolok nekik.

A németek sem találják igazán magukat, náluk még az is kérdéses, hogy a csoportjukból tovább jutnak e.

Portugáliánál ugyanaz a helyzet mint Argentínánál, hogy az utolsó esélyük vb cím nyerésre a nagy sztárjukkal. Eljuthatnak a döntőig és szívem szerint egy Argentína - Portugália vb döntőt szeretnék látni ahol a két nagy rivàlis utoljára csaphat össze nemzetközi színekben.

Horvátország eljutott a csúcsra a 18-as vb ezüstéremmel, ők ott kiforrtak, max nyolcaddöntőt jósolok nekik.

Hollandia pedig ugyanaz az eset mint Horvátország, max nyolcaddöntőt mondanék.

2022. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A Ferencváros!
2022. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Argentína, de általában nem az szokta nyerni, akit a legesélyesebbnek tartanak.
2022. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a luzitánok (portugália)
2022. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!