Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Puskas stadionba meccsnel...

Puskas stadionba meccsnel belehet vinni sört, nasit illetve ha 18:15 kapunyitas es 20:15 meccs, mikor erdemes erkezni?

Figyelt kérdés

Beletelik 2 oraba a beengedes es varakozas vagy eleg pl 19:15-30 ra menni?

Ez az elso meccsnezesem nem tudom hogy zajlik



2022. nov. 6. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan be lehet jutni, még akkor is ha nagy sor. Két ellenőrző pont van a beléptetésnél egy nagy kapu kint és egy belső forgó ahol le kell "csippantani" a jegyet. Sört biztos nem tudsz bevinni, azt elveszik, táskába is belenéznek ha van nálad. Nasit nem tudom, sose próbálkoztam vele :D De van bent büfé, nyilván nem érdekük, hogy kintről vigyél be valamit szóval esélyes, hogy azt se engednék.

Viszont a büfében általában óriási a sor és nagyon sokat kell várakozni. Ha valamit szeretnél venni amit meccs közben eszel/iszol akkor ne 5-10 perccel érj be a kezdés előtt hanem legalább 1 órával. Fontos az, hogy készpénzzel nem tudsz ott fizetni, csak kártyával!!!

Ami még talán fontos. Nem tudom, hol leszel a stadionon belül oldalt-e vagy a kapu mögött. De ha esetleg a kapu mögött ahol a szurkolótábor van akkor már azért is célszerű minél előbb bemenni mert azokban a szektorokban hiába van szektor/sor/székre osztva a jegy senki nem foglalkozik vele. Érkezési sorrendben feltöltik. Ha későn érsz oda nem lesz helyed vagy kereshetsz más szektorokban szabad helyet. És hiába szólsz, ott senki nem fog arrébb menni mert neked oda szól a jegyed és a biztonságiak sem segítenek. De ez a jelenség csak a kapu mögött van, oldallelátót nem igazán érinti.

2022. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh ertem, de a kapunal miert csinaljak ezt? Csak mert pont oda vettem es azon belul jo helyre es nem szeretnem ezt.
2022. nov. 6. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ott teljesen mindegy hova veszel jegyet. Az első pár sort úgyis a carpathian brigade lefoglalja. A többi meg mint mondtam érkezési sorrend.

A CB már napokkal előtte bemegy a stadionba kirakni a koreot, elhelyezik a látványelemeket, zászlókat, dobokat stb. Több órát fektetnek bele hétköznap délutánonként azért, hogy legyen látvány a meccsen. Amikor elkezdődik a mérkőzés ők irányítják a szurkolást. Íratlan szabály ez miatt, hogy az első sorok az övék + van amikor más helyeken is mozogniuk kell a szektoron belül 1-1 látványelem miatt. Így máris dominóként borul az, hogy kinek hova szól a jegye, ezért nem is foglalkozunk vele. De mondom szabad járkálás van ott, max feljebb mész pár sorral és kész. Csak időben legyél bent, máskülönben kereshetsz valahol szabad helyet vagy állhatsz a lépcsőn.

Egyébként nincs olyan ezekben a szektorokban, hogy "jó hely". A látványelemek, zászlók sokszor takarják a kilátást. Végig állva, ugrálva, hangosan megy szurkolás megállás nélkül. Ha leülsz semmit nem látsz. Meg nem is nagyon szeretik ha ott valaki ebbe nem áll bele és csak nasizik és sörözik végig. Ezért is van rendszeresen kihangsúlyozva, hogy aki nem akar 90 percig folyamatosan szurkolni az oldalra vegyen jegyet, ne a kapu mögé és ezért is van ez a pár szektor teljesen elzárva a többitől.

Amúgy nem elrettenteni akarlak, szerintem brutál nagy élmény végigszurkolni és ugrálni így a meccseket, leírhatatlanul nagy fieszta és hangulat van ott. Csak ajánlani tudom. Viszont erre számíts, ha nem így készültél a meccsre :D

Gondolom a görögök ellen mész. Mivel barátságos meccs nyilván nem lesz akkora hangulat mint utoljára az olaszok elleni tétmeccsen vagy mint tavaly a hazai Eb mérkőzéseken. Talán olyan volumenü koreo sem lesz, de lesz bőven lesz szurkolás. Első meccsre jó lesz megtapasztald ezt az életérzést :D

2022. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
213-as szektor ilyen?
2022. nov. 6. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Oda vettél jegyet? Az a másik oldal. Amiről én írtam az a Dózsa György utca felőli rész. A 213-as pont ezzel szembe van, te a Stefániáról mész be. Ott nem lesz ilyen. Ráadásul az a szektor már a 2. szinten van, és nem is közvetlen a kapu mögött hanem picit szélen. Oda bemész, leülsz a helyedre és végignézed, ott nincs szervezett szurkolás és koreo.
2022. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó szurkolást neked!


Szerintem tippmixen megrakom, hogy Dzsudzsák gólt szerez.


Még akkor is ha 99%, hogy elmegy😁😁

2022. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!