Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mediaklikk-en minden csatorna...

Mediaklikk-en minden csatorna működik, csak az M4Sport nem, pont ahol a vb megy. Miért?

Figyelt kérdés

Hét elején nem volt jó. Majd jó lett 1-2 napra, aztán megint elromlott. Elindul az arab zenés kupás intro, majd feketeség, és tölt a végtelenségig. Chromebook-om van, ezért Chrome-on nézem, viszont telefonon sikerül behozni, ott is chrome, ott bezzeg tudom nézni, csak hát kisebb a képernyő.

Nagyon idegesítő, főleg, hogy állítólag most már Szlovákiában is fogható az M4, ja, csak itt Pesten nem laptopról...


2022. nov. 25. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nekem működik gépen, iPhone-n és iPad-en is. Mondjuk én nem google chrome-t használok hanem safari böngészőt. Gépen próbáld pl. mozilla firefox vagy microsoft edge-n.

Ha nem jó, privátba küldök stream linket az m4-hez.

2022. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Chromebook-on csak Chrombe-böngésző van.


Az idegesítő az, hogy ha nincs vb, pl. délelőtt,akkor működik. Mikor működött pár napja, akkor szintén benyomhattam meccs alatt, és bejött.


Ha holnap se lesz jó, előbányászom a céges gépet és arról fogom nézni, fogadni mernék, hogy azon jó lesz, akkor nyomnék egy közös képet a milliárdos MTV-nek, hogy nézzed már, telefon jó, Chromebook nem jó, rendes laptop jó, de a Chromebook is jó volt 2 napja, tehát nem hinném, hogy nálam van a baj...

2022. nov. 25. 16:53
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez tavaly is így volt, amikor a Dán meccs sérülés miatt elhúzódott, kezdődött a következő, de érthető okokból csak online tudták elkezdeni adni. Ez önmagában nem baj, de nem jött be az online közvetítés se gépen, se telefonon, pedig néztem volna párhuzamosan a kettőt. Egy orosz streamen tudtam behozni.
2022. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezért jó a jó kis TV :) Ott bezzeg megy. Sokan lenézik azokat akik mai napig még TV-t néznek főleg meccseket. Ilyenkor jól jön az.
2022. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most megint jó. Meddig vajon? Olyan jó, hogy pont ma délután kell elmennem, így ki fogom kapcsolni...
2022. nov. 27. 10:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Az első meccset végig tudtam nézni, de a második miatt nem mertem kilépni, mert sejtettem, hogy nem lesz jó. Viszont míg a többi lapon voltam, szólt a hang, de visszalépni nem tudtam, mert szürkeség volt az egész. Így hát kényszerűségből frissítettem, hogy jó legyen a kép is.. és persze, hogy megint a kupás-fagyós kép fogad. Vicc az egész.
2022. nov. 27. 14:20
 7/12 anonim válasza:

Nekem a mobilról telefonra stream nem megy, a Mi boxom van, korábban simán ment, most az intro után nem jön be semmi. 3 órán át küzdöttem, újra telepítettem a rendszert, de semmi.


YouTube videót gond nélkül tudok tvre küldeni, de a focit bassa meg, nem látom csak kis mobilon.


Valaki tud segíteni?

2022. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mobilról tv-re..
2022. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most, hogy jönnek a páros meccsek az utolsó csoportkörben:


m4 megint nem jó, de a Duna World igen, így hát Chromebook-ról nézem a DW-ös meccseket, és telefonról az M4-est. Most ugass, jóskagyerek MTV a milliárdokból. :D :D :D Élni tudni kell!

2022. nov. 29. 15:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Az esti meccsekre a Duna World is elromlott, mert persze másfél órára kiléptem belőle... M4 és DW off, M4+, sima Duna, M1 mind jó... vicc az egész. Csak a meccses csatornákat nem lehet nézni, pedig jó volt délután párhuzamosan.
2022. nov. 29. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!