Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért játszik ilyen kevés...

Miért játszik ilyen kevés magyar focista külföldi bajnokságokban?

Figyelt kérdés
A vb csoportkör alatt néztem a szerbek meg a horvátok meccseit is és a keretüket szinte csak légiósok alkotják, akiknek kb 80%-a topligákban játszik. Felmerült bennem a kérdés, hogy nevesebb európai bajnokságokban szinte nincsenek is magyar focisták, de mi lehet ennek az oka?
2022. nov. 30. 17:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a célom, hogy fikázzam a magyar válogatottat egyébként, mert 2003 óta követem nyomon a magyar válogatott mérkőzéseit, de szerintem ebben a 19 évben a mostani válogatott a legösszeszokottabb és a legszerethetőbb, mióta Marco Rossi vette át a szövetségi kapitányi posztot. A kérdésem arra irányult, hogy ha a szerbeknek meg a horvátoknak ilyen erős bajnokságokban játszó játékosai vannak, akkor nekünk magyaroknak miért nincs még több Szoboszlai, Kerkez, vagy Németh András képességű játékosunk?
2022. nov. 30. 21:12
 12/12 A kérdező kommentje:
Szalai Attilát leigazolta már valamelyik angol klub?
2022. dec. 18. 11:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!