Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » De Bruyne csak szerintem nem oké?

De Bruyne csak szerintem nem oké?

Figyelt kérdés
Gondolom jópáran tudjátok hogy De Bruyne olyanokat nyilatkozott hogy öregek, semmi esélyük VB-t nyerni és társai. Sokan ezt jól fogadták és szimpatikus volt nekik hogy ennyire nyíltan kimondta ezeket, viszont nálam ez fordítva jött le. Én azt gondoltam hogyha Belga lennék lehet hamarabb lennék csalódott meg dühös mint fogadnám jól az ilyet. Azt gondolnám hogy olyan játékos van ott és akarja elméletileg képviselni a hazám aki közbe igazából nem is motivált, nem bízik a csapatba és már eleve úgy utazik ki és játszik meccseket hogy olyan a hozzáállása hogy nekik úgysincs esélyük. Persze úgyis fellehet fogni hogy realista és rendesen látja az erőviszonyokat de szerintem akkor se túl jó hogy ilyeneket mond kifele, nem véletlen volt jópár belső gond meg magyarázkodás a Belgáknál. Várom a véleményeket.

2022. dec. 2. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én is úgy vagyok vele, hogy legalább kimondta az igazat. Sokkal jobb mint azok a nagyképű fajankók akik azt nyilatkozzák, hogy megnyerik az egészet aztán a csoportból nem tudnak tovább jutni.


De Bruyne ezzel pont, hogy a csapatát védte és nem szégyenítette meg őket olyan kijelentéssel, hogy most aztán érzik, hogy nagyon nagy formában vannak és simán megnyerhetik a vb címet.

2022. dec. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

"Én azt gondoltam hogyha Belga lennék lehet hamarabb lennék csalódott meg dühös mint fogadnám jól az ilyet"

Szerencsére nem vagy Belga, így nem kell csalódottnak ,és dühösnek lenned a nyilatkozat miatt.

De Bruyne egy intelligens és klasszis játékos, kérdéseket tettek fel neki amire reális válaszokat adott. Jobb lett volna , ha ámítja a szurkolókat?

Akkor most magyarázkodnia kellene. Lenyilatkozta a valós meglátását a jelenlegi Belga, keret kapcsán. Nem kamuzott össze vissza mint ahogy az mostanában megszokott. Szerintem ezzel a csapattársairól is terhet vett le, és nem táplált hiú reményeket senkiben.

De Bruyne a kedvencem játékosaim közé tartozik. Bíztam benne, hogy ennél jobb eredményt érnek el. De ahogy kiderült reálisan nyilatkozott, és a játékuk csak nyomokban hasonlított a 2018-ban látottakra. Én csak tisztelni tudom az őszinteségéért IS.

2022. dec. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
92%
Nekem megkönnyebbülés, hogy tudom, ő is így látja a dolgokat, mert legalább meg van magyarázva ez a leszerepelés. Így sokkal könnyebb elfogadni ezt a vereséget, mintha minden mást okolna, csak saját magát nem. Szerintem sok nézőt megnyugtatott, úgyhogy jó volt, hogy kimondta ezt.
2022. dec. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nézhetetlenség határát súroló, moslék játékkal estek ki. Mit kellett volna mondani, hogy jók vagyunk?
2022. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!