Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A foci-VB (vagy akár más nagy...

A foci-VB (vagy akár más nagy fociesemény) kieséses szakaszában hogy lehet (ha lehet egyáltalán) értelemesen fogadni Tippmixen?

Figyelt kérdés

Naívan azt gondoltam korábban, hogy megteszem mondjuk Horvátországot, hogy nyer (gondolva a tegnapi a horvát-brazil meccsre), de mivel nem a rendes játékidőben nyertek, így bukta az egész. Ide most ízes káromkodások valóak, ízlés szerint beilleszthető. Azt sejtem, hogy ez nem újkeletű dolog, csak nekem volt az, mikor szembesültem vele

Ezzel együtt a jó édes... összes rokonukat a szerencsejátékcégeknek s fogadóirodáknak!


Laikusként nekem annyi volna lényeg, hogy ez vagy az a csapat nyer. Hogy ez a rendes játékidőben, a hosszabbításban vagy épp 11-esekkel történik, a tökömet se érdekli. A fent említett fogadó genyókat igen, hisz nekik ez egy jó lehetőség arra, hogy miért ne nyerjél s veszítsd el a pénzed.


Na de a kérdés, hogy van-e olyan opció, ahol a fent leírt problémát ki lehet küszöbölni? Van-e valami más megoldás azon kívül, hogy a delikvens beszívja, ha nem a rendes játékidőben dől el, hogy kinyeri a meccset?


Köszi



2022. dec. 10. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a "ki jut tovább?" opciót, ott nem számít, hogy nem rendes játékidőben dől el a meccs, cserébe alacsonyabb a szorzó.
2022. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Az 1-1 meccsen is vesztes lett tegnap a 0,5-nél több gól fogadásom, pedig nem volt odaírva hogy csak 90 perc számít...
2022. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MIndig rendes játékidőre + a pár perces hosszabbitásra(nem a 2*15 percre) fogadsz.

kivéve ha a továbbjutót teszed meg..

2022. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Isten hozott a Tippmix világában, ahol minden penzed a Bankké.

Neha kapsz egy kis csontot,hogy jol. Erezd magad.

2022. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ezzel együtt a jó édes... összes rokonukat a szerencsejátékcégeknek s fogadóirodáknak!"


nem ők fociztak a pályán, és nem ők tippeltek helyetted

:)

2023. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
@5 Hát öcsém.... te jól nem értetted meg a lényeget. :)
2023. márc. 2. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:

a lényeg ? tovább jutóra szerettél volna fogadni,

akkor szerinted az X mit jelent a három esélyes (1 X 2) fogadásnál,

X = mind két csapat tovább jut ?

2023. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!