Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » José Mourinho hogy lett...

José Mourinho hogy lett gyenge edző?

Figyelt kérdés
Bocs, nem követem az utóbbi években a focit. Régen évtizedekkel ezelőtt még nagyon jól ismertem. Most hogy a VB nem a nyári szabadság idejére esik leülök mellé és látom, hogy José Mourinho nagyon gyenge klubbokban szerepel, pedig úgy 10-15 éve amikor még követtem p volt a legfelkapottabb zseni az edzői pályán. Minden klub érte versengett. Mi lett vele, hogy ilyen gyenge Románál kötött ki?
2022. dec. 13. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Az a gyenge Roma jyert egy ELát
2022. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
A Roma Konferencia Ligát nyert
2022. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Európa Ligát nyertek
2022. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor? Én úgy tudom hogy Konferencia Ligát
2022. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Keress rá
2022. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, én voltam a hülye, a google átvágott, mert az európa liga győzelemre kiadta a konferencia ligát. Igazad volt, valóban KL nyertek
2022. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Európa Ligát is nyert Mourinho, de nem a Roma-val!
2022. dec. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
José Mourinho hogy lett gyenge edző?
2022. dec. 16. 18:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért lett alig keresett ?
2022. dec. 16. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, el vagy tájolva.

Fernando Santos lett gyenge edző és nem azért gyenge, mert a képességei rosszak lennének, hanem azért, mert Cristiano Ronaldoval a személyes konfliktusai oda vezettek, hogy az egoja miatt egy vb közben akarta bebizonyítani a világnak, hogy ki a főnök és hogy Ronaldora már nincs is szüksége.

A Svájc elleni nyolcaddöntőben kispadon kezdett Ronaldo, akkor szerencséje volt a portugál válogatottnak, hogy egy harmatgyenge svájci csapatot fogtak ki. Ezen felbátorodva Fernando Santos szövetségi kapitány a következő Marokkó elleni mérkőzésen is kispadra száműzte Ronaldot. Ezen a meccsen viszont már Ronaldo pályára lépése sem segített, a belső konfliktusok, amiket Fernando Santos Ronaldo elleni akciói keltettek, tönkretették a csapat egységét, csökkentették a játékosok morálját és Ronaldo is feszültséggel tele lépett pályára, amikor becserélték.


Nem meglepő ezek után, hogy Fernando Santost azonnal kirúgták, képzeljétek el azt, hogy az argentin szövetségi kapitány egy szintén hasonló klasszis kulcsembert, Messit próbálja háttérbe szorítani. Erre nincs épeszű magyarázat, hogy egy szövetségi kapitány miért tenne ilyet egy vb szereplés közben.

A helyére várhatóan José Mourinho fog érkezni.

2022. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!