Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Benzema visszatéréséről azért...

Benzema visszatéréséről azért hallgat a francia szövetségi kapitány, mert ha a legutolsó pillanatban derül ki, hogy kezdő lesz a vb-döntőben, azzal meglepheti az argentin csapatot taktikailag?

Figyelt kérdés

Karim Benzema már egy hete edzéseket végez és a Leganés elleni edzőmeccsen visszatért a Realba, ami azt is jelenthetné, hogy a vasárnapi vb-döntőben pályára léphetne.

Didier Deschamps-tól megkérdezték a franciák sajtótájékoztatóján, hogy visszatér-e Benzema, de a szövetségi kapitány nem foglalkozott a témával. "Nem válaszolok, kérem a következő kérdést" mondta a tréner az újságíróknak.



#Franciaország #Argentína #Benzema #sztárjátékos #francia labradúgó válogatott #vb-döntő
2022. dec. 17. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
lehet
2022. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerinted az argentinok vannak olyan hülyék, hogy nincsenek rá felkészülve, hogy esetleg játszik?
2022. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szeintem meg nem lenne érdemes pont a vb döntőre megbolygatni a kezdőcsapatot. az elképzelhető hogy ha hátrányba kerülnének a franciák, akkor a meccs végére beküldené minden mindegy alapon.
2022. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
amúgy ezzel hogy nem rakták ki Benzemát a vb keretből, szerintem a fogadóirodáknak kedveztek. ha belegondolok biztos jó páran várták gólkirálynak vagy vb legjobb játékosának. így hogy a vb keret tagja maradt, nem fizetik vissza a tétet a fogadóknak, mert egyébként ha vb elött kiteszik a keretből,törölt eseményként járt volna vissza a tét. a pénzről szól itt minden szerintem, nem kell mást belelátni ebbe.
2022. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!