Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Örülsz hogy Messinek sikerült?

Örülsz hogy Messinek sikerült?

Figyelt kérdés

Szurkoltam az Argentinoknak,meg Messinek. Mindig is ez volt az álmom kicsiként is,hogy egyszer világbajnok lesz.


Most már egy Legenda!



2022. dec. 19. 00:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
54 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Hát így, hogy a franciák voltak az ellenfelek így talán kicsit jobban örülök az argentínoknak mert ők legalább valódi argentínok, nem úgy mint a franciák akik honosítottak.


Viszont nagyon nem bánom, hogy ennek a vb-nek vége van és alig várom, hogy újrainduljon a Premier Liga meg a BL. Hálistennek a premier liga December 26án indul.

2022. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a vébé egy szar volt! >:(
2022. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Miért? Mert Messi nyert?
2022. dec. 19. 01:51
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

De miért örültök ennyien Messi sikerének? Mind Barcások vagytok? Én így hogy sosem voltam Barcás, pont nem érdekel :D. Oké, van az egésznek egy misztikus, történeti jellege, de ha megint elbukott volna az utolsó meccsen, akkor is meglett volna ez a sztori, csak nem happy end. Az meg, hogy happy end vagy sem, nekem tökmindegy.


Én örültem volna, ha a franciák dupláznak. Szerintem a francia válogatott a legjobb. Válogatottaknál igazán jó edzői munkát nem láthatunk, nincs is annyira meghatározó edző, mint mondjuk Klopp a Liverpoolnál. Tehát inkább a keret alapján érzem, hogy egy csapat megérdemli-e vagy sem. És ezt az argentin csapatot nem éreztem elég erősnek soha az elmúlt években sem.


A franciák viszont brutális mennyi tehetséget ontanak ki magukból. Ha megnézzük a másik 4 nagy európai országot, a németeknek, spanyoloknak sincs ennyi tehetségük, lyukas posztjaik vannak, angoloknál még mindig van pár egyszerűbb játékos akár a válogatott környékén is (Henderson, Pickford sem egy klasszis), olaszok néha még a VB-re sem jutnak ki :D.


Szerintem 3 kiemelkedő válogatott volt az utóbbi években, a francia, a brazil és a horvát, utóbbi ahhoz képest, hogy egy 4 milliós kis ország. Úgy hogy teljesen megérdemelt hogy a franciák meg a horvátok érmeket szereztek. A brazilok meg kár, hogy mindig elbuknak, pedig nekik is jó keretük van mostmár egy ideje, ahol egy posztra jut 2 klasszis legalább. A belgáknak volt egy aranygenerációjuk, de az már idén is elég halovány volt, vagy tavaly. Egy vb bronz okés, de nem baj, hogy nem lettek világbajnokok, nem lett volna reális.

2022. dec. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen nagyon örülök, és ez elég kemény fricska most egyben Ronaldonak, aki ettől még frusztráltabb lesz :D Messi lett mindenidők legjobbja.
2022. dec. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez akkora baromság, hogy Messi lett ezzel mindenidők legjobbja :D. A foci csapatsport, ha Messi szlováknak születik, akkor örül, ha néha kijutnak a VB-re :D. Argentína van olyan futballnagyhatalom, hogy 5-6 világesemény közül 1-et megnyerjenek reálisan. Ennyit pedig játszik egy játékos, pályafutása során, ha normál hosszúságú. Persze van, hogy egyet sem nyernek. Az kicsi alulteljesítés, ha kettőt, az felül. Szóval ez várható volt, hogy előbb-utóbb meglesz Messinek, nem volt elrugaszkodott elképzelés, hogy argentína világbajnok lesz. Jól játszott a VB-n, de nem látom, hogy kimagaslott volna az a pár hozzá hasonló klasszis mellett (Mbappé, Modric is nagyszerű volt, de akár ilyen elfeledettebb játékosok is, mint Griezmann vagy Kovacic). Nem ettől lett jobb játékos. És engem speciel nem érdekel, hogy egy random focista nyer-e vb-t vagy sem, hiába pontoztok le ezért :D. Ha nem ő nyer, nyer másik, ennyi erővel ugyanúgy örülhetnék annak is, hogy Mbappé 24 évesen 2x-es világbajnok :D.
2022. dec. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
"várható volt, hogy előbb-utóbb meglesz Messinek,...." Ez egyáltalán nem volt biztos.. Örülök az Argentinok sikerének mert ők tényleg argentinok és nem csak egy össze vásárolt, a FIFA szabályait ügyeset kijátszó csapatról beélünk. Ráadásul támadó játékot jászának és nem 11 beállnak védekezni mint a marokkoóikak.
2022. dec. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
#7: kire gondolsz összevásárolt, FIFA szabályait kijátszó csapat alatt?
2022. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert a franciák kikaptak.
2022. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%
1.es te ritka ostba egy ember vagy. Igazi Argentinok? Mirol beszelsz? Ezek europai leszarmazottak. Kb Di Maria az egyetlen Argentin. Ne mondd hogy Messi (olasz) Dybala (lengyel) MacAllister (ír) igazi? Az igazi argentinok nem fehérek
2022. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!