Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Argentína nem nyert volna...

Ha Argentína nem nyert volna szerintetek Mesiröl most lejárató cikkek lennének mint Ronaldóról?

Figyelt kérdés

#messi vb ronáldó média
2022. dec. 22. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A második hellyel is előrébb lettek volna az argentínok mint Ronaldóék, úgyhogy talán nem annyira.
2022. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ronaldo amúgy is nagyjából 0 produkciót mutatott a VB-n, míg Messi azért rendesen focizott az elejétől, elég nagy szerepe volt hogy a csapata végül nyerhetett. Ronaldo nélkül meg konkrétan előrébb voltak a portugálok mint vele (lásd Svájc 6-1).
2022. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az vicc, hogy azért tartják Messit nyilvánvalóan jobb focistának, mint CR7, mert ő nyert VB-t. Kb 10 évig rivalizáltak ők ketten a LaLigában, de egy 1 hónapos VB dönti el, melyikük a jobb?


Szerintem objektíven is Messi a jobb, de nem a VB győzelme miatt. Amiatt csak a karrierje lett szépen bebiztosítva neki. Innentől ez a trófea is meglett neki, egy nagyon hasznos trófea. De nem ezért jobb CR7 nél, már ha tényleg jobb, szerintem meg jobb még objektíven is.

2022. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!