Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen márkájú kosárlabdát...

Milyen márkájú kosárlabdát érdemes venni gumis kinti pályára ami jól bírja?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 20:28
 1/2 anonim válasza:
Nike
2022. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha bemész sport boltba pl Sport Direct, dechatlon, szívesen segít egy eladó. Nem tudom hol laksz, de a dunakeszi-i dechatlonba, nagyon segítőkészek és kedvesek az eladók. Sport directel az a gond, hogy a labda részlegen kevés dolgozó van, és ha találsz akkor csak, nagyon kevés labda közül, rámutat a legdrágábbra hogy az a legjobb aztán meg három pattintás után dobható ki, mert tojás alakja lesz. (Tapasztalat)

De a Nike jó válsztás tényleg. Sokáig bírta kinti beton pályán, és kb egy év után lett nagyon sima, és csúszós a felülete.

De a fogás, pl, hogy mekkora barázdák vannak két illesztés között az ízlés kérdése, én jobban szeretem, ha mély, stabilabb a fogása. De ez csak tipp. Ki lehet őket próbálni a boltban, tapasztald ki, hogy neked melyik a megfelelő

2023. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!