Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jogosnak tartod, hogy Cristian...

Jogosnak tartod, hogy Cristiano Ronaldo a legutóbbi átigazolása miatt rengeteg gyűlöletet kap a futballsajtótól és a futballrajongóktól?

Figyelt kérdés

Philipp Lahm 34 évesen vonult vissza anélkül, hogy súlyosan megsérült volna. Xavi és Iniesta mindketten elhagyták a Barcelonát 34 évesen egy sokkal gyengébb ligáért, Villa és Rooney a gyenge MLS-be ment 33 évesen, Eto Oroszországba igazolt 30 évesen, Sneijder Törökországba ment játszani 29 évesen. Ezekből a legendás labdarúgókból mégis soha senki nem űzött gúnyt azért, mert ilyen ligákba mentek játszani.


A világ 2 legjobb játékosának egyike ugyanebből a kiöregedő generációból viszont nevetség és utálat tárgyává vált, mert 38 évesen egy kevésbé élvonalba tartozó ligába ment játszani. Hónapokkal azután, hogy a Premier Leagueben a szezont a harmadik legtöbb gólt lövő játékosként fejezte be, olyan csatárokat megelőzve, akik nála jóval fiatalabbak, még csak a 20-as éveikben járnak.


Nagy rajongója vagyok Ronaldonak és szerintem megérdemli, hogy 38 évesen kicsit pihenjen és élvezze a gyönyörű futballkarrierjének az utolsó éveit a pályán.



#Real Madrid #aranylabda #Cristiano Ronaldo #futball-legenda #év labdarúgója
2023. jan. 2. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ronaldo 35 évesen azt mondta nem akar az arabokhoz menni, a csúcson akarja abba hagyni egy európai topcsapatba, es azt is mondta, hogy őt nem motiválja a pénz.


Ez az önellentmondás és a Manchesteti botrányok is közrejátszottak, hogy ilyen negatívan veszik

2023. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a véleményem, hogy kicsit elszállt (nem nagyon). Hozzátenném, hogy én főként Bundesligát szoktam nézni meg a Magyar válogatott mérkőzéseit. De azért hallottam, hogy mit csinált. A később becsatlakozást az edzőtáborba, egy szurkoló kezéből kiverni a telefont, random elmenni egy hivatalos meccsről, illetlenül beszélni a jelenlegi (akkor még jelenlegi) klubjárol, stb. szerintem nem illetlen, tiszteletlen viselkedés. Példát kéne mutatnia a rajongóinak. Attól még, hogy ő a Ronaldo nem kéne így viselkednie... Mivel már szinte senkinek sem kell ezért itt kell folytatnia a karrierjét. Én a helyében a csúcson hagytam volna abba, mint pl. az általad említett Philip Lahm. Én úgy vélem, hogy a Real Madrid után már elindult a lejtőn. De a kérdésre röviden a válasz: Szerintem Ronaldo részben a viselkedése, kora, ára miatt nem kell senkinek.
2023. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eligazolt az arabokhoz...igen el. De a Man.United cserbenhagyta mikor a leginkább támogatnia kellett volna Ronaldot és az nem más mikor meghalt az újszülött kisgyereke. A klub és a szurkolok is egyaránt hátat fordítottak neki ( az meg van hogy a Liverpool- Man.United meccsen a hazai drukkerek állva tapsoltak és nyilvánították ki a részvétüket Ronaldo gyereke miatt, ameddig a United drukkerek csak fújjoltak ).


Igen, tudjuk hogy Ronaldo már évek óta nem 1.számú opció sok BL induló csapatnál mivel nem védekezik ezen kívül sok labdát kér és sokat veszít is. De valahova muszáj volt mennie még focizni, Bayernnek nem kellett, Citynek már nem kell, Real Madrid sem tart rá igényt, PSG-t hagyjuk...Chelsea is csak szórakozott vele hogy "lehet hogy kell nekünk egy Ronaldo" de végül Tuchel nagy nehezen kiharcolta hogy még sem. Ha a Newcastle a PL-ben BL-t érő helyen végezz akkor oda Ronaldo talán elmehet 1 évre mivel mindkét csapatnak egy arab sejk a vezetője.

2023. jan. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

"A később becsatlakozást az edzőtáborba"

Elmondta, hogy az ujszulott gyereke korhazba kerult es ezert hagyta ki az eloszezont. Tajekoztatta rola a csapata vezetoseget is, akik egyszeruen nem hittek neki.


"illetlenül beszélni a jelenlegi (akkor még jelenlegi) klubjárol"

Ha barki vegig nezi az interjut es nem csak a kivagott, kontextus nelkuli 20 masodperceket, egyaltalan nem volt annyira durva, mint ahogy a media beallitja.

2023. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egesz osszel mast se hallottunk a kulonbozo youtube csatornakon, focis podcastekben a szakertoktol, mint hogy Ronaldo visszaesett, fizikalisan mar nem bir futni, nem neki valo a top foci, a csapat elorebb van ha nem jatszik, nem kene rombolnia a nimbuszat, vissza kene vonulnia.


Most lenyegeben ezt teszi, elengedte a profi focit es levezet egy joval gyengebb ligaban. Most ez a baj. Nyilvan, ha Ronaldot szidod barmilyen oldalon, azonnal jonnek a kattintasok.

2023. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igazságtalan, ahogy vele bánnak. Rengeteg kritikát kapott, nem csak a rajongóktól, de a sajtótól is. Nyilván 38 évesen nem tud úgy focizni, mint 30 évesen. Egész egyszerűen mindene a foci, nem akarja befejezni. Azért igazolt az al-Nasszr-hoz, mert sok pént kap érte, ráadásul a többi csapatnak nem kell, amt amúgy nem értek, mert most is rúgott vagy nyolc gólt, ha nem annyit, javítsatok ki. Meg amúgy elvileg jól érzi magát ott. De szerintem sokkal jobban járt volna, ha a Real visszafogadja, én special annak örültem volna, de nagyon
2023. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván Crnek jobb lenne a Realban, viszont a Realnak már nem kell, vannak fiataltehetségek
2023. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!