Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Richarlisonra milyen jövő vár...

Richarlisonra milyen jövő vár a vb után szerintetek? Több figyelmet fog kapni?

Figyelt kérdés

#futball #VB #Richarlison
2023. jan. 4. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ideig biztos, aztán kiderül, hogy meg is tudja-e tartani azt. Én bírom, úgyhogy szurkolok neki.
2023. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha beindul a Tottenhambe (amire amúgy van jó esély) akkor szép jövő előtt állhat előtte, bár nem nézem ki belőle, hogy egy Son szintet tudna hozni. A Premier League-ben szép fokozatosan halad felfelé, nem hinném, hogy forma hanyatlása lesz, a válogatottban pedig már sokat letett, hosszú ideig opció lesz ott.


Egyébként, én is bírom. Ezek a meme videók róla egyszerűen zseniálisak :D

2023. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, igen a tiktokjain meg kell halni :D
2023. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem mert még csak a Spursben sem kezdő, és valszeg nem is lesz az, mivel Son-Kane-Kulusevski mind jobbak nála, ráadásul az eddigi teljesítménye elég halovány volt (jól mozgott a meccseken, de semmi extra, egy PL-szinten középcsapatban jó játékosnak számító teljesítményt hoz, de a Spursbe ez kevés)


Szerintem rossz döntést hozott mikor egy olyan csapathoz igazolt ahol garantáltan keveset fog játszani, miközben a Chelsea meg még az Arsenal is harcolt érte anno (aztán lecsaptak Jesusra), mindkét klubban kezdő lehetett volna és nem mondhatnám hogy rosszabb választások mint a Spurs.

2023. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!