Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináltál volna, ha téged...

Mit csináltál volna, ha téged rúgott volna le Szalai Ádám?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudni a teljes igazságot, hogy mennyire voltak passzív-agresszívak azok, akik Ádám öccsétől kérték a képet. Illetve meddig fajult volna a dolog, ha nem avatkozik bele Szalai. Valószínűleg, ugyanúgy feljelentettem volna én is egy ilyen sérülést követően, de én nem illettem volna pejoratívan senkit, tudomásul vettem volna, hogy hát jó, akkor nincsen kép, szóval nem hiszem, hogy bántódásom esett volna.
2023. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Tipikus magyar mentalitás...Arcoskodik és kötekszik, aztán ha kap egy pofont rögtön szalad a rendőrségre. Ennél alávalóbb viselkedést nemigazán tudok elképzelni.


A kérdésre válaszolva egyébként, velem ez nem történt volna meg mert nem balhézom. Ha viszont mégis akkor elfogadtam volna, hogy idióta voltam amiért kötekedtem és megkaptam érte a jogos jussom.

De azért rendőrségre szaladni mert egy általad kiprovokált balhéban kaptál egy sallert...Féregség a köbön. Remélem Ádám a lehető legenyhébb büntetéssel megússza, az ,,áldozat" pedig megvetett ember lesz örökre.

2023. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ádám szerintem civilben jó arc, van videó is a neten, ahogy együtt ünnepel a szurkolókkal egy kocsmában, fizetett is egy kört mindenkinek.

Szerintem belekötöttek majd kaptak egyet ami már nem volt olyan jó.

2023. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!