Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri idén a serie a-t?

Ki nyeri idén a serie a-t?

Figyelt kérdés

Eddig a listavezető Napoli volt a legmeggyőzőbb de kérdés hogy bírják-e a végéig. A Milan is stabilnak mondható bár becsúszott néhány pontvesztés gyengébb csapatok ellen. A Juve irtó nagy mákkal van a harmadik helyen, de Allegrivel szinte bármi lehet. Az Internek vannak jó pillanatai de kulcsmeccseken eddig elvérzett (kivétel a Napoli)


ui. Milan szurkoló vagyok egyébként



2023. jan. 8. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Milan tényleg elég stabil idén.

Én kifejezetten élvezem, hogy ilyen szoros az élmezőny, pedig nem szeretem az olasz bajnokságot.


Szerintem nagyban fogja befolyásolni, hogy ki meddig jut az Europa-ligában.

A Milan pont egy necces meccsel kezd, ha ott kiesnek véletlenül, akkor mindenképpen helyzeti előnyben lesznek.

Az Intert kizárnám, 1-2 meccsen mintha nem is lennének a pályán, egész szezonban ez megy.


Egyébként nekem most a Napoli játéka a legszimpatikusabb, de a Milan-Napoli kettős közül bármelyik megérdemelné.

2023. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Milan vagy Juventus lesz a bajnok. Napoli jól kezdte a szezont, de ez a lendület nem valószínű hogy a bajnokság végig tartani fog náluk.
2023. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Semlegesként örülnék a Napoli vagy a Milan sikerének. Viszont bármennyire jó csapat a Milan, a mai meccshez hasonló pontvesztések nem férhetnek nekik bele. Fog ez még fájni nekik
2023. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Milan
2023. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt már valami nagy dolognak kell történnie, hogy a Napoli elrontsa.
2023. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!