Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Emlékszik még innen valaki a...

Emlékszik még innen valaki a legendás Andorra-Magyarország meccsre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra, amikor Andorra 1-0-ra verte Magyarországot.
2023. jan. 10. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, sajnos végig is néztem a mérkőzést. Életem egyik legmeghatározóbb élménye volt.
2023. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legmegalázóbb*
2023. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az mikor is volt?

Arra nem emlékszek, de az azt követő felháborodásokra igen.


A válogatottat verte meg?


Amúgy itt sem a méret a lényeg, ha ez a felhborodásnak oka volt. Andora a méretéhez képest pénzes, meg ha jól tudom adóparadicsom. Így gyakorlatilag olyan játékosokat vehet meg, kölcsönözhet, amit tud.

Báár az andorrai állampolgárság megszerzése necces.

2023. jan. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt a méret dolgot úgy értettem amúgy, hogy tökre lényegtelen az országok ilyen összehasonlítása. HA ez volt a felháborodás oka és nem a játék. (Vagy is is?)


Gondolom máltai csapat is vert már meg spanyolt. (csak mondtam valamit).

2023. jan. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Milyen méret? Itt nem a méretről van szó hisz papíron Izland is jobb csapat sok olyan országnál akik nagyobbak náluk.


Itt a gond azzal van, hogy a világranglista utolsó harmadát foglalják el valahol mi meg ott vagyunk az első harmadba.

2023. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

"Emlékszem, sajnos végig is néztem a mérkőzést. Életem egyik legmeghatározóbb élménye volt."



"Legmegalázóbb*"


Szóval életed legmegalázóbb élménye egy olyan válogatott meccse, aminek egyik tagját se ismered személyesen?

2023. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!