Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldonak mire...

Cristiano Ronaldonak mire kell még több pénz? Nem mondták még neki hogy a sírba nem viheti majd magával?

Figyelt kérdés

Rettenetesen ellenszenves hogy annyi pénze van amennyit élő ember soha nem fog látni, egyetlen perc alatt keres annyit labdázgatással mint más egy év alatt sem, és képes volt elmenni egy arab csapatba csak hogy még több pénzt keressen ennél is. Abból a pénzből, amit egyetlen embernek odaadnak, akinek már most annyi van hogy megszámolni se lehet, annyiból több tízezer, százezer ember életét bőven jobbá lehetne tenni.

Kérdésem: ennek az embernek hova kell még ennél is több pénz? Hova harácsol? Nem tudja hogy ő sem viheti majd magával a sírba?



2023. jan. 11. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Saud arabianak ez zsebpenz xdd
2023. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Eléggé szánalmas, hogy le lettem pontozva, pedig az igazságot írtam le, de hát ez a gyakoris színvonal, igazam van? Kicsit írnék magamról, hogy milyen anyagi színvonalon állok most, és mennyi pénzzel mihez kezdenék.


Még mielőtt szerintetek én egy csóró proli vagyok, leírom nektek, hogy magyar viszonlatban nagyon is jó színvonalon élünk, nem probléma számunkra a megélhetés, külföldön nyaralunk, nagy házban élünk. tehát magyar viszonlatban nagyon is jól élek én és a családom, de nem telik azért mondjuk 60 milliós luxusautóra. Persze remélem, hogy egyszer lesz pénzem könnyedén ilyen dolgokra is, külföldön szeretnék majd vállalkozni, ami akár nagy vagyont is hozhat, remélem így lesz. Tehát nem azért írtam amit, mert egy csóró proli lennék.


Viszont ettől függetlenül, Ronaldo semmivel sem fog azért nagyobb luxusban élni, mert eladta magát az araboknak. Eddig is minden autóra megvolt a pénze, ezután is meg lesz neki. Eddig is volt pénze luxus ingatlanok tömegére, ezután is lesz neki. Semmire nem lesz ezután pénze, amire eddig ne lett volna és érdemes lenne megvennie. Akkor meg miért is éri ez meg neki? Sajnos a gyakoris olcsó proliknak csak addig ér fel az agyuk, hogy így több pénzt keres a Ronaldo, mert csak erre tudnak gondolni.


De akkor tessék, mondok nektek egy okot, amiért Európában kellett volna maradnia. Ronaldo azt mondta, hogy ő a legjobb játékos, már nem egyszer. Ez sosem volt igaz, de amennyire egoista a pali, ezt el is hitte. Nemrég tudtommal azt mondta, hogy a legmagasabb szinteken is tud játszani. Ezeknek az ellenére elment egy nevenincs bajnokság nevenincs csapatába, aminek a létezéséről nem tudott 3 éve. Ez neki a legmagasabb szint? Ha ő tényleg elhitte, hogy ő volt a világ legjobbja, vagy esetleg most is az, akkor neki ez a csapat méltó? Zlatan 40 évesen lett bajnok a Milannal! Ő 40 évesen is befér egy topligába. Szemben Ronaldóval, aki sokkal fiatalabban ment el a Juvetushoz, majd a Juventus hosszú évek óta először Ronaldóval nem lett bajnok. Tehát a Juve annyit se ért el akkor vele, amit nélküle is elért vagy 9 éve mindig.


Szóval igen, Ronaldo semmivel sem fog nagyobb luxusban élni, de jól beárazta magát, hogy ő már csak arra jó, hogy kabalaként mutogassa őt egy gazdag klub, mert semelyik európai csapat nem olyan hülye, hogy azért fizessen ennyit, hogy legyen neki EGY NAGY NEVE.


De akkor megkérdezlek titeket, mire megy a pénzzel? Értem én, hogy eladta magát és kiírta magát a topfociból, de szerintetek akkor mire fog menni ezzel a pénzzel, amire eddig ne lett volna lehetősége?


Mert lepontozni azt tudtok, de közben a csóró mentalitást mutatva csak annyit tudtok ismételgetni, hogy de hát itt több pénzt keres, de hát itt több pénzt keres. Tudjátok a sztársportolói világ nem csak arról szól, hogy ki mennyit pénzt keres. De hát Ronaldo másra már nem jó, csak kabala figurának egy semmilyen bajnokságban. De még csak nem is fog jobban élni azért, mert többet fizetnek neki ott.


A nagyon lepontozott négyes és hatos komemntet is én írtam, ami annak a fejében lett lepontozva, mert a magyar proli mentéitás nem lát annál tovább, hogy minden körülményt figyelmen kívül kell hagyni, ha le akarnak fizetni valakit.

2023. jan. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Ja és amúgy akkor elmondom, hogy mikor tartottam volna többre Ronaldot. Ha azt mondja, hogy én már degeszre kerestem magam, már nem kell több pénz. Viszont szeretnék továbbra is bizonyítani egy európai csapatban, hogy beférek egy topbajnokságba még így 37 évesen is. Régóta utálom Ronaldot, de ha ezt mondta volna, akkor többre becsültem volna.


Ehelyett bebizonyosodott, hogy Ronaldo nem kell Európába, csak kabalának jó már. Pedig ő maga mondta ha jól tudom még nemrég, hogy képes a legmagasabb szinten focizni. Majd miután ezt mondta, elment kabalának egy olyan csapatba, amiről 3 éve nem is hallott soha. Ez lenne a legmagsabb szint? Vagy Ronaldo becsülte túl saját magát? Szerintetek?


A másik kérdésem az lenne felétek, hogy Aguero miért ment el kevesebb pénzért anno a Barcába, mint amit a City ben kapott? Agueronak se lett volna kötelező kevesebb fizetésért aláírni, de ő hajlandó volt rá.

2023. jan. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Azok szerint akik szerint Ronaldo mentalitása normális, olvassák el ezt a cikket, hogy milyen fizetéscsökkentést képes aláírni egy játékos, hogy egy adott csapatban játszhasson. :))


Az utolsó 3 komment az enyém, meg a napokkal ezelőtt lepontozott négyes és hatos komment.


Na elégé késő van, le kéne feküdni nekem. :))

2023. jan. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Azt lehet tudni, miért és mióta nem akarta már egyik topcsapat se Ronaldót? Az életkora és fizetési igényén kívül mik lehettek az okok ha nem lett volna a 2022. novemberi interjúja a manchesteri vezetőkről?
2023. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És amúgy kérdező, téged miért zavar ennyire, hogy Cristiano ennnyit keres???!! Irigy vagy, mert neked nem sikerül ekkora összeget megkeresned egész életedben? Ronaldo a magyar-székely árva gyerekeknek rengeteg pénzt adakozott, nem mellesleg folyamatos véradó, életeket ment meg, így is lehet mondani. Mért kell belekötni?? Kemény munkával küzdötte fel magát erre a szintre, oké hogy nem egy fiatal srác, de nyilván idősebb korában nem szeretne az anyagiakon gondolkoödni, aggódni. Ezenkívűl van egy élettársa, és öt gyereke, akiket el kell tartani legalább 18 éves korukig, és ha belegondolsz Roninak van egy 10 honapos kislánya, szóval 56 éves korában is kell legalább egy gyerekről gondoskodnai.
2023. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!