Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A holnapi napon (2023.01.15-én...

Nagy Kristóf6 kérdése:

A holnapi napon (2023.01.15-én) megrendezett spanyol szuperkupa döntőt, (Fc Barcelona-Real Mardid) milyen csatornán fogják közvetíteni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!

Először is boldog új évet szeretnék kívánni. Aki ezt az üzenetet/kérdést megnézni és elolvassa, annak előre is köszönöm, aki pedig netán még válasszal is reagál, annak külön köszönet. Egyszerűen semmilyen internetes sport platformon nem találtam ezzel kapcsolatban normális információt. Természetesen így a két spanyol szuperkupa elődöntőt sem tudtam megnézni, mivel a legnépszerűbb, magyarországi sportcsatornákon sem közvetítették, pedig az eddig elmúlt években igen, és ez egyébként nagyon meglepett. (Sport 1-2, Digi s. 1-2, Spíler 1-2, M4 sport, vagy esetleg Arena 4).


Lehet már későn írom meg ezt az üzenetet/kérdést, de direkt emiatt regisztráltam be a mai napon, hogy hátha valaki okosabb és többet tud ezzel kapcsolatban.



2023. jan. 14. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, milyen válaszokat kapsz, úgyhogy követem, ha nem gond.
2023. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem közvetítik, csak spanyoloban és szaudarabiában, mert nagyon magas rajta a jogdíj es nem éri meg a csatornáknak
2023. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor valószínű csak a szokásos online streamek lesznek...
2023. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kel regisztrálni. Holnap este 20,00-kor.

Reklám ellen okvetlen telepitsd le az adblock-ot.

Egyenlőre 4 csatorna. de lehet több lesz.

Jó szurkolást mindenkinek!

Itt a link:

[link]

2023. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de az elözön nem jönbe (nálam)

Ez jó: [link]

2023. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát valahogyan, valami linken keresztül lehet megtekinteni? Amit itt elküldtetek azon meg lehet nézni? Megpróbáltam rámenni, de jelenleg az oldal "nem létezik"-et ír ki. Egyszerűen amúgy ez hihetetlen, hogy ekkora sporteseményt (legalábbis a köztudatban ez annak számít) nem adnak le egy országban, amikor kb a fél világ ezt nézi majd.
2023. jan. 15. 10:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy akkor végül próbáltam most megnyitni sokadjára az oldalt az adott linkből, amit elküldtetek. Sikerült megnyitnom. Akkor majd este a mérkőzés előtt pár perccel a "link" cím szóval ellátott közvetítést nyissam majd meg és akkor meg lehet nézni fixen?
2023. jan. 15. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a süti engedélyezése kel. Nekem mükődik. Többet nem tudok segiteni, nem értek a pc hez.
2023. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Tudtommal nem közvetítették.
2023. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 De
2023. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!